Baros kaliyor!

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Milan Baros ile yeni sözLesme  Galatasarayımız önümüzdeki sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Milan Baros ile anlaşmaya vardı.

  Önümüzdeki sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Çek santrfor için Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın şimdiden devreye girmesi üzerine elini çabuk tutan yönetim, taraftarın gönlünü rahatlatacak hamleyi yaptı. Baros'la yapılan görüşmeler hakkında FANATİK'e konuşan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, yeni mukavele için prensip anlaşmasına vardıklarını ifade etti. Çek yıldızın önümüzdeki sezonun devamında da Galatasaray forması giyeceğini kaydeden Sezgin, “Baros'la her konuda anlaşma sağladık. Hiçbir pürüz kalmadı. Çok kısa bir süre içerisinde Baros'la yeni sözleşme imzalayacağız” dedi. 2008-2009 sezonunun başında yapılan sözleşme gereği yılda 1.8 milyon Euro kazanan golcü oyuncu, yeni mukavelesinde senelik 2.5 milyon Euro garanti para talebinde bulunmuştu.

  [​IMG]

  MENAJERİNE TEKLİF GİTMİŞTİ

  Ezeli rakiplerden Fenerbahçe önümüzdeki sezon sonunda Galatasaray'la olan mukavelesi sona erecek Milan Baros için gizliden gizliye çalışmalara başlamış, Beşiktaş ise Çek santrforun menaceri Pavel Paska'yla temasa geçmişti.