Barış Murat Yağcı Biyografi Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 19 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Barış Murat Yağcı 21 ocak tarihinde İzmir Alaçatıda doğdu. İzmirde izmir özel türk kolejinde okumuştur. İstanbuldaysa liseyi şehremini lisesi ve üniversiteyi bahçeşehir üniversitesinde okumuştur. Şuanda istanbulda yaşıyor.

  10 sene profesyonel basketbol oynadı. Bahçeşehir üniversitesinde eğitimine devam ediyor. Profesyonel anlamda Fitness eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyor aynı zamanda Modellik ve oyunculuk yapıyor. Çocukken oyunculuk ve modellik aklının ucundan bile geçmezken spora eğilimi sayesinde iyi bir sporcu olabilmenin ilk adımlarını attı. Bir çok spor branşı ile ilgilendi voleybol, atletizm, masa tenisi, yüzme gibi. Ama en büyük hazzı basketboldan aldı. İzmirde basketbola izmirsporda başladı.

  2002-2003 sezonunda efes pilsen spor kulübünden gelen teklif hayatının dönüm noktası oldu. Daha sonra bir çok kulüpte basketbol oynadı ve üniversite takımındada bahçeşehir üniversitesi olarak yurt dışında önemli başarılar elde etti.

  10 yıl basketbol oynadıktan sonra 4 sene önce geçirdiği aşil tendonu sakatlığından sonra basketbolu bırakmak zorunda kaldı. Daha sonra modellik yapmaya başladı ve Best model of turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi ve artık yavaş yavaş tanınan biri olmaya başladı. Birçok canlı yayına çıktı, bunun yanında dergi ve gazete röpörtajları defile ve fotoğraf çekimleri yaptı. Şuan oyunculuk eğitimi almakta ve fitness eğitmenliği yapmaktadır.

  Personal Training eğitimlerini ve sertifikalarını (Sırbıstan, Polonya, İtalya, Brezilya, Almanya) ülkelerinden almıştır. Bireysel yarışmalar yapıp önemli dereceler almıştır.Bir çok ünlü ile çalışmış ve halen çalışmaktadır..

  Barış Murat Yağcı Fotoğrafları
  Barış Murat Yağcı1.jpg Barış Murat Yağcı2.jpg Barış Murat Yağcı3.jpg
    2. gozlerini ve doymesini cok beyeniyorum