Barış Göksu Kimdir,Barış Göksu Biyografisi

'Biyografi' forumunda mavi_rüzgar tarafından 31 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Barış Göksu 5 Şubat 1992 de bir kış çocuğu olarak Kars ta dünyaya geldi. Annesi Neşe Hanım ve Babası Metin Beyin ilk çocuğu olan Barışın ikide kardeşi vardır. Barış için ailesinin Yeri bambaşkadır. Hayatta değişmeyeceği tek şey Ailesi ve tüm Sevdikleridir.

  ilk – Orta – Lise Eğitimini küçük yaslarda Yerleştikleri Antalyada Öğrenimini Devam Ettiren Barış, çocukluğu ve İlk Gençliğini Bu Güzel mi Güzel Antalya Limanlarında ve Kumsallarında Deniz ile iç içe geçirmiştir.

  Barışın Müzik Sevdası Çok küçük yaşlara kadar dayanır. İlk Okul 1. sınıfta Şengül Altay Sınıf Öğretmenlerinin İsteğiyle Derslerinde Org Çalınan Barışın Keyifle Öğretmenine Ritim Uydurması ve Daha Sonra Flütle Tanışması Onun Müzikle Arasında Bir Bağ Oluşturmuştur. Orta Okulda 19 Mayıs Kutlamalarında Tüm Okula Canlı Ses Performansı Vermiştir. Lise Yıllarına Doğru Eline Aldığı Gitarı ile Hem Çalıp Hemde Şarkılar Söyleyen Barış Tam Bir Rock Müzik Hayranıdır.

  Barışın Evinde Barış Manço Barış Akarsu Cem Karaca Oka dar Çok Dinlenilen Sanatçılardır ki Barış Manço & Barış Akarsu ve Cem Karaca'nın Barış Üzerindeki Etkisi Yadsınamaz Bir Gerçektir.

  Barış o dönemlerde dinlemeye başladığı 2000 li rock müzik grup sanatçıları hala dinlemeye devam eder ve onların yerinin her zaman ayrı olduğu kanaatindedir.

  Ve Kendisi Gitar Eğitimine Devam Edip (2010) İlk Parçası Olarak Barış Mançonun Unutulmaz Şarkısı Dağlar Dağları Gitar Eşliğinde Seslendirmiştir.