Barış Göksu Kimdir,Barış Göksu Biyografisi

'Biyografi' forumunda mavi_rüzgar tarafından 31 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. Barış Göksu 5 Şubat 1992 de bir kış çocuğu olarak Kars ta dünyaya geldi. Annesi Neşe Hanım ve Babası Metin Bey’in ilk çocuğu olan Barış’ın ikide kardeşi vardır. Barış için ailesinin Yeri bambaşkadır. Hayatta değişmeyeceği tek şey Ailesi ve tüm Sevdikleridir.

  ilk – Orta – Lise Eğitimini küçük yaslarda Yerleştikleri Antalya’da Öğrenimini Devam Ettiren Barış, çocukluğu ve İlk Gençliğini Bu Güzel mi Güzel Antalya Limanlarında ve Kumsallarında Deniz ile iç içe geçirmiştir.

  Barış’ın Müzik Sevdası Çok küçük yaşlara kadar dayanır. İlk Okul 1. sınıfta Şengül Altay Sınıf Öğretmenlerinin İsteğiyle Derslerinde Org Çalınan Barış’ın Keyifle Öğretmenine Ritim Uydurması ve Daha Sonra Flüt’le Tanışması Onun Müzikle Arasında Bir Bağ Oluşturmuştur. Orta Okulda 19 Mayıs Kutlamalarında Tüm Okula Canlı Ses Performansı Vermiştir. Lise Yıllarına Doğru Eline Aldığı Gitarı ile Hem Çalıp Hemde Şarkılar Söyleyen Barış Tam Bir Rock Müzik Hayranıdır.

  Barış’ın Evinde Barış Manço Barış Akarsu Cem Karaca Oka dar Çok Dinlenilen Sanatçılardır ki Barış Manço & Barış Akarsu ve Cem Karaca'nın Barış Üzerindeki Etkisi Yadsınamaz Bir Gerçektir.

  Barış o dönemlerde dinlemeye başladığı 2000 li rock müzik grup sanatçıları hala dinlemeye devam eder ve onların yerinin her zaman ayrı olduğu kanaatindedir.

  Ve Kendisi Gitar Eğitimine Devam Edip (2010) İlk Parçası Olarak Barış Manço’nun Unutulmaz Şarkısı Dağlar Dağları Gitar Eşliğinde Seslendirmiştir.
   


Yükleniyor...