Bar Rafaelli Biyografi,Bar Rafaelli Kimdir

'Biyografi' forumunda By RiZeLi tarafından 15 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bar Rafaelli Biyografi
  Bar Rafaelli Kimdir
  Bar Rafaelli
  Bar Refaeli 4 Haziran 1985 yılında dünyaya gelmiş İsrailli dünyaca ünlü modeldir. Onu modellik kariyerinin yanısıra aktör Leonardo di Caprio ile olan birlikteliğinden tanımaktayız. 1,75 boyunda olan Refaeli İsrailin kırsal kesiminde ailesine ait bir at çiftliğinde doğar. Bar, 8 aylıkken annesi Tsipi kızındaki potansiyeli görür ve Barın modellik kariyeri 1 yaşına girmeden reklamlarda oynamasıyla başlamış olur . Sonraları diş telleri takması gerektiğinden reklam yıldızlığına ara verir. Bar 15 yaşına geldiğinde mankenliğe geri döner ve Castro ve Pilpel gibi markaların reklam kampanyalarında yer alır. Bar 2000 ve 2001 yılında düzenlenen güzellik yarışmalarında Yılın Modeli seçilir. Yurt dışında çalıştığı ilk marka Dim olur ve Fransız ELLE dergisinin kapağında yer alır. Sports Illustrated adlı dergide de yer alan ilk İsrailli mankendir. GQ İtalyanın 2006 yılının Mart sayısında kapak olur.

  Refaeli Chaim Buzaglo tarafından çekilen Session adlı filmde rol alır.

  Özel yaşamında aktör ve şarkıcı David Charvet ile birlikteliğinden sonra, Refaeli Leonardo di Caprio ile beraber olur. Bu birliktelik basın tarafından çok sıkı takip edilmiş olup çift Mayıs 2007de ilişkilerini sonlandırır. Ekim 2007de Refaeli, sekiz kere dünya sörf şampiyonu olmuş Kelly Slater ile Tel Avivde bir otelden çıkarken görüntülenir. Kameraları farkeden Slater kameramanı dövmesi üzerine gözaltına alınır.

  Bar Refaeli Yedioth Ahronoth adlı İsrail gazetesine verdiği röpörtaj sebebiyle İsrailde oldukça eleştirilir. Röpörtajında askere gitmediğinden dolayı hiç pişmanlık duymadığını, birilerinin vatanı için ölmesinin nesinin iyi olduğunu, neden 18 yaşındaki çocukların ölmesi gerektiğini ve bunu çok aptalca olduğunu söyler. Bu sözleri sebebiyle oldukça fazla eleştirilir ve vatansever olmamakla suçlanır. Refaeli sözlerinin çarpıtıldığını açıklar ve bu sebeple Yediot Ahronot adlı gazeteye dava açar.