Bamboo Miracle Çubuk Masajı

'Sağlık Rehberi' forumunda Wish tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bamboo Masajı Nedir Bamboo masajı Nasıl Yapılır?
  Bamboo Miracle
  Çubuk Masajı Nedir?Çubuk Masajı Nasıl Yapılır?


  [​IMG]


  Baskılı bir masaj olan Bamboo Miracle ile yorgun kaslarınızı gevşetebilir, sırt ve boyun ağrılarınızdan kurtulabilir, rahatlayıp sakinleşebilirsiniz

  Bamboo Miracle, doğanın ve ormanın mucizelerini taşıyan benzersiz bambunun etkisiyle, deneyenleri bambaşka bir dünyaya götürüyor. Ayak parmaklarının ucundan başlayıp saç diplerine kadar devam eden masajda özel yağlar ve 11 farklı bambu çubuğu kullanılıyor.

  Uyum ve huzuru simgeleyen, Güney Pasifikte negatif enerji, ruhları uzaklaştırdığına, şans getirdiğine inanılan bambu çubuklarıyla yapılan Bamboo Miracle, vücudu rahatlatıp tenin ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlıyor.

  [​IMG]

  Vücudun farklı bölgeleri için 11 farklı boyuttaki bambu çubukları ile yapılan masajın en önemli özelliği bambu çubuklarının sıcak olması. Tüm vücuda uygulanan baskılı dokunuşlarla başlayan masaj özel yağların tene uygulanmasının ardından ısıtılmış bambuların yumuşak hareketleriyle devam ediyor. Bambu çubuklarının tenle buluşması kişinin kendini iyi, huzurlu ve rahatlamış hissetmesini sağlıyor; tüm gerginliğini atmasına olanak tanıyor. Balili ve Türk terapistler tarafından uygulanan Bamboo Miracle, başa ve yüze yapılan masajla sona eriyor.