Balmain Ceket

'Moda Rehberi' forumunda Wish tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. Balmain Ceket
  Vatkalı kıyafetler hayatımıza geri döndü.

  [​IMG]

  Elbette bu trend hızla yayıldı ve dünyaca ünlü yıldızları da etkisi altına aldı. Moda ikonu Victoria BeckhamBalmain” ceketin yükselişi BeyonceBalmain” ceketin yükselişi RihannaBalmain” ceketin yükselişi Jessica White gibi ünlüler Balmain ceketleriyle gazetecilere bol bol poz verdiler.

  [​IMG]

  Yılın bu en trend giysisiBalmain” ceketin yükselişi sadece dünyaca ünlü yıldızları etkileyecek değil tabii ki. Onların severek kullandığı bu ceketleri kısa sürede yerli ünlüler de keşfetti.

  ceket.jpg

  Balmain ceketi ülkemizde ilk giyen Hande Ataizi oldu. Hande AtaiziBalmain” ceketin yükselişi bir basın toplantısındaBalmain” ceketin yükselişi “uzay vatkaları” adını verdiği sivri ve yüksek vatkalı beyaz ceketi ile gazetecilerin karşısına çıktı.

  Bence ülkemizde bu yeni moda akımını en iyi taşıyan isimlerden biri kendisi… En dikkat çekici parçaları bile sade ve “ben buradayım” diye bağırmayan stiliyle çok iyi taşımasını biliyor.

  Balmain ceketleriBalmain” ceketin yükselişi aslında herkesin üzerinde görmek mümkün değil. Çünkü fiyatları binlerce dolardan başlıyor. Örneğin Beyonce’nin giydiğiBalmain” ceketin yükselişi Michael Jackson’ın tarzını anımsatan Balmain siyah ceketin fiyatı tam 11 bin dolar. Ama bu modelin benzeri ceketleri başka markalardan daha ucuza almak elbette mümkün. VarsınBalmain” ceketin yükselişi adı Balmain olmasın!

  ceket1.jpg

  [​IMG]