Balık Gelinlik Modelleri 2016

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Balık Gelinlik Modelleri 2016

  [​IMG]


  Genç kızların küçüklükten beri hayalini kurdukları düğünlerinde ne giyeceklerine karar verme süreçleri oldukça uzun olmasına rağmen hep yetişmeyecek olmayacak korkusu yaşamalarına neden olur.

  Belki de bunun nedeni ne istediklerini tam olarak bilememelerinden kaynaklanmaktadır kim bilir? Düğün gecenizde nasıl bir gelin olmak istediğinize karar vermeniz işinizi %50 kolaylaştıracaktır.

  Nasıl bir gelinlik istiyorum?

  Gelinlik seçmeden önce genç kızlarımızın önce bedenleriyle barışık olmaları ve nerde ne gibi kusurları var iyi bilmeleri gerekir? Kendiyle barışık olan bir gelin adayının gelinliği emin olun muhteşem olacaktır. Çünkü nereleri saklaması gerektiğini ve nerelerde dekolteye gidebileceğini iyi bilirler.

  Eğer narin bir vücut yapınız varsa, boyunuz standartlarda ise balık gelinlik tercih etmenizde hiçbir sıkıntı yok. ister straplez ister askılı hiç farketmez dilediğiniz balık gelinliklerden birini seçebilirsiniz. Alışılagelmişin dışına çıkıp kabarık gelinlik yerine balık gelinlik tercih edenler için hazırladığımız modellere bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]