Balık Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 14 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Balık Burcu Kadını Neleri Sever
  Balık Kadını Nelerden Hoşlanır
  Balık Burcu Kadını Nelerden Etkilenir  Bu romantik, hassas kadını hafife alırsanız büyük bir yanılgıya düşmüş olursunuz. Çünkü; o hülyalı bakışları, yaşlı gözlerinin arkasında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını saklar. Onu elde etmek için en kötü gününüzde yanına gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden geleni yapmaya başlar. Balık kadını için yardım etmek, aşık olmak demektir. Yaptığınız hataları bağışlar, kaprislerinize, huysuzluklarına ses çıkartmaz ama ona kabalık ederseniz;yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekilip gider. Bu ayrılık sonrası ağlayıp üzüleceğini umarsanız yanılırsınız, çünkü hafızası çok güçlü değildir.

  Karşı koyamayacağı teklif: “Lütfen bana yardım et.

  BALIK KADININA HEDİYE SEÇİMİ

  Balık kadınına klasik aşk şiirleri, aşk romanları, felsefe, fotoğrafçılık ya da sanatla ilgili kitaplar hediye edebilirsiniz.

  Kar beyazı ipek gecelik, pijama veya sabahlıkla onu şımartın. Pastel tonlarında dantelli iç çamaşırı ya da takımı alabilirsiniz.

  En favori renk menekşedir; ona bu renk ametist taştan yapılmış bir takı verebilirsiniz. Romantik Balık kadını yumuşak kokulu mumlara bayılır.

  Sevdiği parfümün banyo sabununu, vücut losyonunu alabilir, bulabildiğiniz en kaliteli banyo havluları ile birlikte hediye edebilirsiniz. Sevdiği kişinin resmini başucuna koyabilmesi için güzel bir gümüş resim çerçevesi iyi bir seçim olacaktır.

  Balık burcu rüyaları ve uykuyu temsil eder, ona paranızın yettiği en kaliteli kuş tüyü yastıkları alabilirsiniz. Kuş tüyü yorgan ya da çarşaf takımları da olabilir. Kaliteli şık çarşaf takımı alabilirsiniz.

  Onu rahatlatacak new-age müzik kaset veya CDleri seçebilirsiniz. Fotoğraf makinesi, polaroid kamera veya dijital video kamera hediye edebilirsiniz. Fotoğraf hobisi varsa yeni aksesuarlar alabilirsiniz.
   


Similar Threads: Balık Burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Balık burcu yorumu ekim 2015 28 Ekim 2015
Kadınların Dünyası 2013 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumu 27 Aralık 2012
Kadınların Dünyası 2013 Balık Burcu Yorumu 20 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Balık Burcu Kasım 2012 Yorumları 27 Ekim 2012
Kadınların Dünyası 2013 Balık Burcu Yorumu 30 Ağustos 2012