Bal Köpüğü Saç renkleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 21 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


  1. Bal Köpüğü Saç Renkleri etkileyici ve güzel bir renk tonudur.Eğer sizlerde saç renginizde farklılık yapmak istiyorsanız hemen saçalrınızı bal köpüğü saç rengine boyatabilirsiniz.Emin olun birazda beyaz teniyseniz bu saç rengi size çok yakışacaktır.

    Yalnız bilmeniz gereken bir şey varki saçlarınızı direk bal köpüğüne boyamak oldukça riskli bir iştir. Bu sezon çok tutulan ve çok sık gördüğümüz bal tonları kuaförlerde boyanmalıdır.

    Evde kendiniz bal köpüğü yapmayı denerseniz turuncu bir renk yakalamış olabilirsiniz. Bir kaç kozmetik firması bal köpüğü tonlarını piyasaya çıkarmış olsa da bu rengi tutturmak mümkün değildir. Bal tonları ne açık ne koyudur. Açık renge boyatmaya cesareti olmayanlar, koyu rengi sevmeyenler için bal tonları süper uygun olur. Üstelik bu tonlarda saç boyaları mevsimlik değildir. İster yaz, ister kış, isterseniz de bahar aylarında kullanabilirsiniz.Oldukça güzel ve hoş görünen bir renk tonudur bal köpüğü saç rengi tercihlerinizin ilk sırasında yer almasını öneriyoruz.

    bal-löpüsgü-.
     


Similar Threads: Köpüğü Saç
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Bal köpüğü saç rengi modelleri 20 Ocak 2014
Kişisel Bakım Bal Köpüğü Saç Renkleri 2014 29 Aralık 2013
Kişisel Bakım Evde bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir 7 Aralık 2013
Kişisel Bakım Bal köpüğü saç rengi numaraları 7 Aralık 2013
Kişisel Bakım Bal köpüğü saç rengi 14 Ekim 2010