Bakugan Karakterleri İsim ve Özellikleri

'Eğitim Merkezi' forumunda Bloom tarafından 17 Nis 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bakuganların özellikleri,Dan & Pyrus Drago
  [​IMG][​IMG]
  adında çok güçlü bir türüdür ve diğer Bakugan türleri arasında farkedilir güçleri vardır Dan macera arayan on iki yaşında bir çocuktur. Bakugan oyunu onun dünyası olmuştur. Bakugan Savaşçılarının lideridir. Kendi gücünün etkisiyle karşı konulamaz bir Pyrus Bakuganı kullanır. Ateş gücü ile savaşan Koruyucu Bakuganı Pyrus Dragonoid Bakugan ile ruhsal bir bağ kurarak tüm rakiplerini yenmek için elinden geleni yapar. Danin sahip olduğu Bakugan, Pyrus Dragonoid

  Marucho & Aquos Preyas

  [​IMG][​IMG]
  Marucho, Bakugan Savaşçıları arasında en genç ve bilime en yatkın olanıdır. Henüz 11 yaşında olmasına karşın zekası yaşıtlarının çok üstündedir. Ailesi milyoner olsa da en yakın arkadaşları, Dan gibi, Bakugan Savaşçılarıdır. Marucho, savaşlarda üstünlüğünü stratejik zekası ve analiz yeteneğinden alır.

  Aquous Preyas Maruchonun koruyucu Bakuganıdır. Su elementinin gezegeni olan Aquoustan gelen Preyas bukalemuna benzer şekil deiştirme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği sayesinde diğer 6 gezegene ait elementlerin özelliklerini kullanabilir.


  Runo & Haos Tigrerra
  [​IMG][​IMG]
  12 yaşında ve Bakugan oynamayı çok seven bir kızdır. Arkadaşları onun biraz fazla hareketli ve erkekler çocukları davrandığını düşünür. Runo belli etmese de gizli bir şekilde Dana hayranlık besler ancak bunu anlamaması için de elinden geleni yapar.

  Runo gizemli ışık gücüne sahip bir Haos savaşçısıdır. Haos evreninin mistik enerjisi ile çarpışır, yanında ışık gücüne sahip Bakuganı Haos Tigerria bulunur. Kaplanı andıran özelliklere sahip Haos Tigerria Runonun daima yanındadır ve onun koruyuluğunu yapar.

  Shun & Ventus Skyress
  [​IMG][​IMG]
  Bakugan Savaşçılarının en yeteneklilerinden biridir. Danin eski arkadaşlarından biri olan Shun, genelde yalnız hareket eder ve ancak gerektiğinde konuşur. Ninja büyük babasının öğretileriyle yetişen Shun, uzak görüntüsünün ardında arkadaşlarına ve özellikle de Dana yardımdan asla çekinmez. Ne zaman ihtiyaç duyulsa Shun ordadır.

  Shunın koruyucu Bakuganı Ventus gezegenine ait Skyressdir. Fırtına gücünün hakim olduğu Ventusun yırtıcı kuşu Skyress, tam da sessiz Shuna göre bir Bakugandır. Ventus Skyress de Pyrus Drago ve Haos Tigrerra gibi dönüşebilme yeteneğine sahiptir.  Julie Subterra Gorem
  [​IMG][​IMG]

  Fazlasıyla neşeli ve herkesin iyiliğini düşünen Julie tam bir Dan hayranı. Her ne kadar Dan Julie için benzer hisler beslemese de arkadaşının yanında olmasından hoşnut.

  Julie görünümünün aksine gerçekten güçlü ve yetenekli bir Bakugan savaşçısı. Subterranın zor koşullarından gelen dayanıklı toprak Bakuganı Subterra Gorem Julienin koruyucu savaşçısı. Julie Subterra Goremi başarıyla yönetiyor ve diğer bakugan savaşçıları ile birlikte kartların gücünü kullanıyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Nis 2010