Badoo Üyelik Nasıl Silinir ?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  Badoo Üyelik Nasıl Silinir ?

  [​IMG]

  Badoo birbirinin resmine puan vermek esaslı olan sosyal bir paylaşım sitesidir. Badoo’da yeni arkadaşlar ekleyebilir, resimlerinizi yükleyebilir ve yüklediğiniz resimleri puanlamaya sunabilirsiniz. Aynı şekilde video paylaşımı da yapabilirsiniz.

  218 milyonu aşkın kullanıcısıyla Badoo, sohbet etmek, arkadaş edinmek, ilgi alanlarını paylaşmak ve hatta biriyle buluşmak için hazırlanmış sosyal bir yer.

  Ayrıca site içerisinde arkadaşlarınıza hediye yollayıp onların size yolladığı hediyeleri kabul edebilirsiniz. Facebooka rakip olarak ortaya çıkan Badoo tüm dünyada ilgi görmeye devam ediyor.

  Merak edip açtığınız badoo üyeliğinizi tamamen silmek istiyorsanız öncelikle kararınızdan emin olmanız gerekir. Çünkü son pişmanlık malesef fayda etmeyebilir.

  Eğer badoo kullanmak artık size cazip gelmiyorsa, sıkıldıysanız, boşa vakit harcama olduğunu düşünüyorsanız o zaman üyeliğinizi silebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemde oldukça basittir.

  Gerçekten badoo üyeliğinizi tamamen silmek ve bir daha kullanmak istemiyorsanız yapmanız gereken işlemleri şöyle sıralayalım

  İlk olarak Badoo profilinize giriş yapın.
  Ayarlar bölümüne gidin
  Sol menüde “profili sil” seçeneğini bulun.
  Şifrenizi girin ve profili silmek için size sunulan talimatları takip edin.
  Badoo üyeliğini sildiğiniz için bir hafta içinde pişmanlık duyarsanız size gönderilen teyit mailine tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak bir haftadan sonra silinen badoo profilinizi kurtarmanın bir yolu yoktur.