B612 nasıl kullanılır?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  B612 nasıl kullanılır?
  [​IMG]

  Selfie çılgınları için özel hazırlanmış bir uygulamadır B612… En güzel fotoğrafı yakalamak ve paylaşmak için pek çok uygulama denemiş olabilirsiniz ama biz bir de B612’yi deneyin diyoruz.

  Line tarafından hazırlanan B612 uygulamasını AppStore ve Google Play’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazınıza indirdikten sonrası oldukça basit. Android cihazlarda 53, iOS cihazlarda ise toplam 49 filtresi bulunan B612 ismini de dünyaca ünlü Küçük Prens hikayesindeki bir gezegenden alıyor.

  B612 ile tek elle ön kamerayı kullanma imkanınız var. Böylece fotoğraf çekmek, filtre ayarlamak ve çektiğiniz selfie’leri sosyal medya hesabınızda paylaşmak işkence olmaktan çıkıyor.

  Bu uygulamanın en güzel yanı ise filtreleri fotoğraf çekiminden önce uygulayabilmeniz böylece hangi filtrenin daha hoş olduğuna fotoğrafı çekmeden önce karar verebiliyorsunuz.

  Filtreler arasında geçiş için ekranı sağa ve sola sürüklemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca uygulamanın en beğenilen yanı arka plandakileri odak dışında bırakması. Böylece selfileriniz profesyonel makinelerden çıkmış gibi durabiliyor.

  Çektiğiniz fotoğrafların hepsini cihaza kaydederek sizi zahmete de sokmuyor. Beğenmediğiniz resimler anında siliniyor, beğendikleriniz ise kaydet tuşuna basarak kayıt ediliyor.

  Yine uygulama sayesinde resimlerinize kolaylıkla kolaj yapabiliyorsunuz. Üstelik kolaj için eski resimlere de ihtiyacınız yok anında çektiğiniz fotoğraflardan kolaj oluşturabiliyorsunuz.

  Görüldüğü gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran B612 gençlerin yeni gözdesi. Hem farklı filtreleri hem de kullanım kolaylığı en çok tercih edilen olmasının en önemli nedenleri arasında.
   


Similar Threads: B612 nasıl
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri İnstagramda yoruma kişi etiketleme nasıl yapılır? 28 Temmuz 2015
Teknoloji Haberleri windows 10 kurulumu nasıl yapılır sıfır kurulum 27 Kasım 2015
Teknoloji Haberleri Laptop nasıl şarj edilmeli? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri iphone internet paylaşımı nasıl yapılır 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Çift Ekran Teknolojisi Nasıl Çalışır 17 Mayıs 2016