Azer Bülbül'ün ölüm nedeni belli oldu

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 7 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Azer Bülbül'ün Ölüm sebebi nedir, Azer Bülbül'ün Ölüm nedeni belirlendi

  Antalyada kaldığı otel odasında ölü bulunan sanatçı Azer Bülbül'ün kalp krizinden öldüğü tahmin ediliyor.Ancak Kesin ölüm sebebi otopsiden sonra netleşecek..Antalya Güllük Caddesi'nde bulunan bir barda her gece sahne alan ve programı 10 Ocak tarihinde bitecek olan Azer Bülbül, merkezde 3 yıldızlı bir otelde kalıyordu.Haberlere göre her gün programı bittikten sonra sabaha karşı otele gelen Bülbül, kaldığı 401 nolu odada dinlenmeye çekiliyor ve gündüz saat 14.00 sıralarında yemeğe iniyordu.Önceki gece programının ardından yine sabaha karşı otele dönüp odasına çıkan ünlü sanatçı, dün saat 15.30'a kadar yemeğe inmedi.Defalarca aranmasına rağmen telefona cevap vermeyince bir görevli odasına çıkıp kapıyı çaldı ancak yine cevap alamadı. Bunun üzerine yedek anahtarla kapının açılmasına karar verildi.Odaya giren otel görevlileri, ünlü sanatçıyı yatağında hareketsiz ve morarmış halde görünce sağlık görevlilerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 43 yaşındaki Azer Bülbül'ün öldüğünü belirledi.Bunun üzerine polise haber verildi. Otele gelen savcı ve polis ekiplerinin incelemesi saatlerce sürdü. Bu sırada olayı duyan çok sayıda Azer Bülbül hayranı ve meraklı vatandaş otelin önünde toplandı.

  43 yaşında ölen sanatçı Azer Bülbülün Tabutu, otelden sevenleri tarafından çıkartıldı.Bugün yapılacak otopsinin ardından Bülbül'ün cenazesinin İstanbul'a götürüleceği öğrenildi.

  Saatlerce süren incelemenin ardından Azer Bülbül'ün cenazesi otelden tabutla çıkarılıp otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İlk tespitlere göre kalp krizinden ölmüş olabileceği tahmin edilen Bülbül'ün kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda netleşecek.

  Otopsi yapan Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı Mustafa Şeraz, yapılan ilk incelemede herhangi bir yabancı maddeye rastlanmadığını anlatırken, "Kalp damarlarından ikisinin tıkalı olduğu belirlendi. Ancak, vücutta herhangi bir yabancı madde olup olmadığı vücuttan alınan örneklerin toksikolojik sonuçlarının gelmesiyle kesin olarak ortaya çıkacak. Bu da en az bir hafta sürer" dedi.


  kaynak