Aysun Kayacı'dan İlginç Açıklamalar

'Haberler' forumunda masum güzel tarafından 23 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. "Sarışınlığımın Artık Hiçbir Şey Katmadığını Düşündüm. Hatta Ben Sarışınlığa Bir Şeyler Katıyormuşum Gibime Geldi

  Aysun Ve Aşkları
  'Cumaya Kalsa' adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kayacı gençliğinde bir çok hata yaptığını belirterek, "Arada yanlış şeyler, yanlış işler yaptım" diye konuştu.Harvard üniversitesi'nde misafir öğrencilik yapmak için beş aylığına Amerika'ya giden Aysun Kayacı, yeniden dizi setlerine döndü. Geçen aylarda yıllardır sarı olan saçlarını tanınmamak için kahverengiye boyatan Kayacı, dost kaldıkları eski sevgilisi Fatih Aksoy'un yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği "According To Jim" dizisinin yerli versiyonu "Cumaya Kalsa"da rol alıyor. Dizide Haluk Bilginer'in baldızını canlandıran Kayacı, üç ay sonra Yeditepe üniversitesi Tarih Bölümü'nden mezun olacağını açıkladı. Kayacı, planlarını anlattı.

  'çocuk şöhrettim'

  - 17 yaşında bu işe girdim. O zaman medya da bu kadar düzgün değildi ve medyanın şahit olduğu bir ilişki yaşadım. (Futbolcu Emre Aşık'la yaşadığı 7 yıllık birliktelikten bahsediyor.) Cahilliğimizden, çocukluğumuzdan çok faydalananlar oldu. Arada yanlış şeyler, yanlış işler yaptık ama 16 - 17 yaşındaki genç kız tabii ki, yanlış işler yapar. Ama bütün hatalarım internet ortamında, her yerde baki duruyor. Yapmadığım şeyler de bana yıkıldı. 17 yaşında şöhret olmuş bir insan çocuk şöhrettir ve bütün dünyada bunun örneklerine bakın. Hayatları travmalarla doludur. Bir açığım vardı eğitimimle ilgili onu kapattım. Yurtdışı çok iyi geldi. Şimdi İstanbul'a adapte olmakta zorlanıyorum.

  - Amerika'da çok yürüdüm. Orada yalnız olduğum için akşam yemeklerinde tek başıma yemek yiyordum. Diyet yapmadan 3 - 4 kilo verdim. Buraya geldiğimden beri de aşağı yukarı her gün spora gidiyorum. İyi geliyor.

  'Beni alacak koca çok şanslı!'

  - Erkekler kahverengi saçlı halimi beğenmiyor ama kadınlar beğeniyor. Ama ben sarı saçlarımdan gerçekten çok sıkılmıştım. Sarışınlığımın artık hiçbir şey katmadığını düşündüm. Hatta ben sarışınlığa bir şeyler katıyormuşum gibime geldi. Kendime de yabancılaştım. Geç bile alınmış bir karar olduğunu düşünüyorum. Saçlarımı asla değiştirmeyi düşünmüyorum. Artık beni hiç kimse röfle masrafına sokamaz. Beni alacak koca çok şanslı, saçlarımın 3 ayda bir 300 milyonluk röflesiyle uğraşamayacak.

  - Tarih değil, gezi programı yapmak istiyorum. Canlı yayın çok kaygan bir zemin. Bu işe 5 yılımı verdikten sonra canlı yayındaki en ufak bir hata da harcayabiliyorlar.

  - Kalbim boş ve şu an sapasağlam... Ayrıca benim kalbim kolay kolay kırılmaz. . . dedi.
    2. Cevap: Aysun Kayacı'dan İlginç Açıklamalar

  ''canlı yayındaki en ufak bir hata da harcayabiliyorlar.'' Eee öyle her ağzına gelene söylersen harcarlar tabi Aysun Hanım :f30:

  Ayrıca bu kızın babasıyla yaşadıkları hiç hoş değildi.Bir baba ne kadar kötü olursa olsun evlat üzerinde hakkı vardır.
    3. Cevap: Aysun Kayacı'dan İlginç Açıklamalar

  onun kalbi kolay kolay kırılmaz çünkü o kırar başka kalpleri:)