Ayşe Özyılmazel Ali Taran Neden Boşanıyor

'Medya Bölümü' forumunda Sitem tarafından 26 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ali Taran Ayşe Özyılmazel Boşanıyor mu?


  Ayşe Özyılmazel Ali Taran Boşanıyor

  Gazeteci Ayşe Özyılmazel Taran , reklamcı eşi Ali Tarandan şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak için dava açtı.


  [​IMG]

  Taranın avukatı Hasan Demirel tarafından Bakırköy Aile Mahkemesine sunulan dilekçede, boşanma davasının açılma nedeni şiddetli geçimsizlik olarak gösterildi.

  Dilekçede, Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taranın 1 Temmuz 2011 tarihinde evlendikleri, bu evlilikten çocuklarının bulunmadığı ve tarafların evliliklerinin ilk başlarında bir süre iyi geçindikten sonra zamanla anlaşamamaya başladıkları kaydedildi.

  Çiftin aralarında tartışmalar çıktığı, tartışmaların artarak şiddetli geçimsizliğe dönüştüğü belirtilen dilekçede, şunlar kaydedildi: Müvekkilim ve davalı eşi, son zamanlarda her konuda tam bir uyumsuzluk içerisindedirler. Tamamen birbirinden kopmuşlardır. Tarafların ailesi ve yakın dostları boşanmamaları için büyük çaba sarf etmişler, ancak olumlu bir netice alamamışlardır. Bu şartlarda evlilik birliği temelinden sarsılmış ve ortak hayat her iki taraf içinde çekilmez hale gelmiştir. Fiilen biten evliliğin hukuken de sona erdirilmesi için bu davanın açılması gerekmiştir. Dilekçede, Ayşe Özyılmazel Taranın Ali Tarandan herhangi bir maddi ve manevi tazminat, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası ile ev eşyası talebinin bulunmadığı belirtildi.

  Çiftin boşanma davası, önümüzdeki günlerde Bakırköy 2. Aile Mahkemesinde görülecek.