Aynur Aydın kim kısaca

'Biyografi' forumunda Aderito tarafından 15 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


  1. Aynur Aydın kim

    Türkiye için çok iddialı, farklı, güzel, hareketli, sevimli, çekici yepyeni bir star adayı Aynur Aydın kendi müziğini Avrupada hazırladı Türkiyeye getirdi. Genç sanatçı dünya starlarıyla uzun süre birlikte çalıştığı ilk solo albümünü Türkiyede Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya sundu. Aynur Aydın Almanya Münih doğumlu olup müzik çalışmalarının tamamını İsveçin başkenti Stockholmde gerçekleştirdi. Vatanı Türkiyeyi çok seven ve özleyen genç sanatçı müzik kariyerinin çıkış noktası olarak da Türkiyeyi tercih etti. Aynur Aydın 2009 senesinde albüm hazırlıkları için kolları sıvadı.


    [​IMG]


    Genç olan sanatçı kendine olan öz güveni ve sesinin kalitesiyle hareket ederek dünyanın en büyük müzik adamlarını bir mozaik haline getirerek iki yıllık yorucu çalışmalar gerçekleştirdi. Aynur Aydının çalışmış olduğu dünyaca ünlü müzik adamlarının yapmış olduğu starların bazıları şunlar, Britney Spears, Pink, Celine Dion, Lady Gaga, Rihanna, Joss Stone, Leona Lewis, Selena Gomez, Ace Of Base, Roxette, Anna Visi, Enrigue İglesias ve Jennifer Lopez. Aynur Aydın albüm kayıtlarını ise Dünyanın en büyük stüdyosu olarak bilinen Cosmos stüdyoda gerçekleştirdi.

    Bütün bu riskleri göz önüne alarak ekibiyle birlikte Türk Pop Müziğine yeni bir sound getiriyor. Çünkü yeteneklerini bilen ve bunu kullanmaktan çekinmeyen Aynur Aydın Türkiyeden Avrupaya oradan da Dünyaya açılacağından çok emin. Bu konuda her türlü imkân ve desteği sağlayan Seyhan Müziğinde genç şarkıcının arkasında sonuna kadar duracağını gösteriyor. Şimdi müzik yolunun kapılarını açın