“Avrupa Yakasi” başliyor!...

'Haberler' forumunda Berfin tarafından 20 Eylül 2008 tarihinde açılan konu


 1. EKRANLARIN EN KOMİK DİZİSİ “AVRUPA YAKASI” BAŞLIYOR!... PEKİ DİZİDE NASIL SÜRPRİZLER VAR?


  [​IMG]


  Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı 'Avrupa Yakası', altıncı sezonunda da bomba gibi bölümleriyle atv ekranlarında olacak. Bu hafta fanatikleriyle buluşacak olan güldürü klasiği; 'sır gibi saklanan senaryosu' ve sürpriz karakterleriyle kahkaha geleneğini sürdürecek.


  Ayvalık'ta buluşacaklar
  6'ncı sezonun ilk bölümü Sütçüoğlu Ailesi'nin yıllardır her yaz gittikleri Ayvalık'taki evlerinde başlayacak. Gülse Birsel senaryoyla ilgili ser verip sır vermiyor ama şu kadarı kesin; Volkan askerden döneli bir hafta olmuştur ve bir gecede tıpkı eski günlerdeki gibi birbiri ardına olaylar kopacaktır! Volkan ve Burhan'ın, Aslı, Tahsin Bey ve Makbule ile Nişantaşı'nda birlikte yaşama hikayelerinin set çalışanlarını bile güldürdüğü ve çekimlere ara verildiği ise şimdiden konuşulmaya başlandı.

  Kavgaları ilaç gibi gelecek
  'Avrupa Yakası'nın yeni bölümleri, Aslı ile Volkan'ın kavgalarını özleyenlere ilaç gibi gelecek. Muhallebici dükkanında Volkan ve arkadaşlarının Karadenizli Dursun'la çatışmaları, dergi ofisinde Burhan, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Şahika ve Cem'in maceraları, seyirciye kahkaha krizleri yaşatacak. Ofiste her zaman olduğu gibi Şahika, Cem, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve Burhan Altıntop'a tahammül etmeye devam edecek!

  Binnur'dan ikinci rol sürprizi
  Şahika' karakteriyle fenomen haline gelen Binnur Kaya'nın, yeni sezonun ikinci bölümünden itibaren ikinci bir tiplemeyle 'Avrupa Yakası'nda sürpriz yapacağı söyleniyor. Gülse Birsel yeni karakterle ilgili olarak sadece "O da Şahika ve Osman gibi bir Koçarslanlı ama genç değil, olgun bir hanım" ipucunu veriyor. Bu tiplemenin sahneleri çekilirken de ses ekibinin, çekim esnasında duyulan gülmeler yüzünden zoranlar yaşadığı ve çekimlerin tekrar edildiği anlatılıyor.
    2. Merakla bekleyenlerdenim.

  Paylaşımın için teşekkürler Berfin.
    3. Olsada olur olmasada olur diyenlerdenim bende
  ilk kadro süperdi ama sonradan özelliklede şahikanın gelmesiyle yollarımızı ayırdık bu diziyle :f30:
    4. Hadi yeni sezonda hayırlı olsun bakalım.
  Tiplemeler gül gül öldürüyor insanı.
  Teşekkürler berfin
    5. Benim içinde olsada olur olmasada öyle çok büyük bi ilgi ile izlemiyorum açıkcası evdeki izleyenlerin yanı sıra sadece göz ucuyla bakarım bazen ama evet evet başlasın ki o saatte pc bana kalsın :f106::f106:
    6. Gülmek için izlediğim bir dizi.
  Hayat zaten bir dram, o yüzden drama dizilerini artık çok fazla
  seyretmiyorum. :f20: