Avon Temmuz Kataloğu 2012

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 1 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Avon Temmuz Kataloğu


  Avon Temmuz Ayı 2012 Kataloğu

  Avon'un temmuz kataloğu, 2012 yılının 7. kataloğu durumunda.Avon Temmuz Kataloğunda Avon'un çeşitli yıldönümü hediyeleri ve çarpıcı indirimler mevcut. Hemen sütten katalogla alakalı tüm detayları online katalog vasıtasıyla edinebilirsiniz.

  Avon Temmuz Kataloğu 2012 Yaz Makyajı İpuçları


  Adım 1- Artık Temmuz ayındayız ve haliyle makyajın konusu; Yaz. Tabiki yaz makyajının vazgeçilmezi allıklar. Allık ile yaj makyajınızı belirginleştirip ışıltı verdiğinizde makyajınız harika görünecek. Yüzünüzün ışıl ışıl görünmesini sağlamak için mutlaka allık uygulamanızı öneriyoruz. Avon'un ışıltılı allıklarının sağladığı yanaklarınızdaki muhteşem ışıltı ile yaz makyajımıza başladık.

  Adım 2- Sonraki aşamada yazı tırnaklarımıza getirmek gerekiyor. Canlı renkli tırnak cilaları, yazın dinamik görünümünü tamamlamak için ideal seçim. Bu yaz gösterişli renkleri tırnaklarınızdan eksik etmemenizi tavsiye ediyoruz. Bu ayın avon kataloğu bu iş için biçilmiş kaftan.

  Adım 3- Ve tabiki geldik makyajın vazgeçilmezi gözlere. Yaz aylarının dinamikliği dolayısıyla çoğunlukla fazla vakit almadan uygulayabileceğimiz göz makyajına ihtiyacımız olur. Pratik bir göz makyajı için kalem far ideal seçim. Maskara ile de kirpiklerinize hacim kazandırarak kısa sürede görkemli gözlere sahip olabilirsiniz. Avon göz makyajındaki çarpıcı renkleriyle gözlerinizi bu yaz ön plana çıkarın.

  Yaj makyajınızı en ideal şekilde gerçekleştirip tamamlayabileceğiniz makyaj ürünlerinin tamamı Avon Temmuz kataloğu 2012'de mevcut. Kataloğu dikkatlice inceleyerek tüm kampanyalardar olursanız, çok uygun fiyatlı alışverişler gerçekleştirmeniz mümkün.

  [​IMG]

  Avon Temmuz Ayı Online Kataloğunu Görüntülemek İçin aşağıdaki bağlantıya Tıklayınız..

  Avon Temmuz Kataloğu 2012