Aveaiş'ten Avantajlı Dakika Paketleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda anniccha tarafından 13 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aveaiş' ten Avantajlı Paketler

  Aveaiş' ten Dakikalarca Avantaj

  Avantajlı Aveaiş Paketleri


  Ayda sadece 9 TL'den başlayan çok avantajlı dakika paketleri ile her yöne doya doya konuşabilirsiniz!

  Bu avantajlı paketlere Faturanı Paylaş Modeli çalışanları 0555 444 1 500 veya Avea hatlarından 500'ü arayarak sahip olabilirler.
  Tümİş+Ofis tarifesi üzerine alınabilecek Heryöne 90 dakika paketi için Kurum yetkilisinin 0555 444 1 550'yi veya Avea hattından 550'yi araması gerekmektedir.
  Heryöne 90 dakika paketi, Tümİş+Ofis tarifesi ve Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.
  Heryöne 150 ve Heryöne 300 dakika paketleri ise sadece Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.

  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

  Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.


  Sabit ücret 9 TL 12 TL 20 TL

  Aylık ücretsiz görüşme süresi Her yöne 90 dk Her yöne 150 dk Her yöne 300 dk

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

  AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  Dakika paketi ile sunulan her yöne dakikalar, bir aylık kullanım içindir.

  Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.

  //avea//