Avea Toplu Sms Fiyatları

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 7 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Avea Toplu Sms Fiyatları


  Kurumsal SMS Servisi, kurumların, cep telefonu olan müşterilerine ya da çalışanlarına Avea'nın SMS altyapısı yoluyla bilgilendirici SMS'leri toplu olarak göndermesini sağlar.Promosyonları, yeni ürün lansmanlarını birebir pazarlama ile müşterilere doğrudan duyurma ve uygun maliyetli toplu iletişim imkanı sağlayan bu servis ayrıca;

  -Gönderilerde mesaj başlığı olarak kurumun istediği metni koyabilme,
  - Müşteriler ile interaktif bilgi alış verişinde bulunabilme,
  - Başarı ile gönderilen ya da gönderilemeyen SMS'ler hakkında detaylı raporlama,
  -Uygulamaya uygun farklı gönderim metodları sunmaktadır.

  MMS 0,99 TL/mesaj 0,99 TL/mesaj

  WebSMS ile gün içinde göndereceğiniz ilk mesaj 0,415 TL ile ücretlendirilir. İlk mesajdan sonra, gün içinde Avea abonelerine göndereceğiniz 20 SMS ücretsizdir. Avea abonelerine göndereceğiniz 21. SMS'ten sonraki her mesaj yine 0,415 TL ile ücretlendirilir. Yurtiçindeki diğer GSM operatörlerine ve Türk Telekom sabit hatlarına göndereceğiniz her mesaj 0,415 TL ile ücretlendirilir.

  Bilgi Sorguları haftalık abonelik ücretleri 0,69 TL ile 2,76 TL arasında değişmektedir. Bilgi Sorguları, tek sorgulama ücretleri 0,39 TL ile 1,49 TL arasında değişmektedir.

  Avea biDünya işlemlerinizi, her işlem başına KDV dahil 1 TL işlem bedeli karşılığında Avea bayilerinden de yapabilirsiniz.