Avea Toplu Mesaj Gönderme

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 8 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Avea Toplu SMS servisinin kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu MS OFFICE Excel programı üzerinden çalışan bir eklentidir. Excel programı üzerinde bulunan numaralarınıza kolay bir şekilde SMS gönderme olanak sunar. Masaüstü uygulamasını kurarak otomatik olarak bu uygulamadan yararlanabilir.

  Avea Toplu SMS servisinin ücretsiz olarak sunduğu internet alt yapısıyla çalışan, herhangi bir yükleme işlemi yapmadan kullanabileceğiniz web uygulamasıdır.
  WEB üzerinden yapacağınız kayıtlarınız kaybolmaz. İnternetin olduğu herhangi bir bilgisayardan kişi kartlarınıza ulaşabilir, istediğiniz değişikliği yapabilir, kolayca SMS gönderebilirsiniz.Aşağıdaki Linke Tıklıyarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz..

  WAP PUSH

  Wap Push ; 160 karakter SMS ile birlikte gönderilebilen sınırsız text ve resim kullanabileceğiniz, aynı anda binlerce kişiye ulaştıralabilen bir iletişim aracıdır.

  Wap Push ile neler yapabilirim?

  Ürün ve katalog tanıtımı

  Yeni kampanya ve promosyon duyuruları

  Müşteri sadakati programı uygulamaları

  Müşteri iletişim bilgileri güncelleme

  FLASH SMS

  Flash SMS ; Mobil telefonların SMS kutusuna girmeden doğrudan mobil telefonun ekranında görüntülenebilen ve aynı anda binlerce kişiye ulaştırılabilen, SMS özelliklerini taşıyan bir iletişim aracıdır.

  Flash SMS ile neler yapabilirim?

  Yeni kampanya ve promosyon duyuruları

  Bakiye ödemeleri ve son ödeme tarihleri duyuruları

  Bayi toplantısı duyuruları

  CONCATENATED SMS

  Concatenated (Birleştirilmiş) SMS ; tek SMS ve 160 karaktere bağlı kalmadan metnin; aynı anda binlerce kişiye ulaştırılabildiği, tüm SMS özelliklerini taşıyan bir iletişim aracıdır. Bu özellik sayesinde SMS gönderimi 160 karakter yerine 612 karakter, yani 4 SMS uzunluğuna kadar yapılabilmektedir.

  612 Karakter Concatenated (Birleştirilmiş) SMS ile neler yapabilirim?

  Kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün (doğum günü, evlilik yıldönümü, vs.) kutlamaları

  Yeni kampanya ve promosyon duyuruları

  Müşteri sadakati programı uygulamaları

  Müşteri iletişim bilgileri güncelleme

  Bakiye ödemeleri ve son ödeme tarihleri duyuruları

  Yeni ürün, kampanya, stok ve fiyat bilgilendirme

  Bayi toplantısı duyuruları
    2. ben dernek saymanıyım. Iphone kullanıyorum ve iftar etkinliğimizi üyelerimize ssm olarak nasıl gönderebilirim. acil bilgi verebilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
    3. merhabalar toplu sms yolla paketlerini uzun zamandır araştırıyorum piyasada oldukça firmalar ve bir sürü kanpanyalarıyla öne sürdükleri paketler ? sizce bu paketi almadan önce nasıl bir ayrımda bulanmak gerekir ya da nelerde dikkatli olmak ? teşekkürler ..