Avea Online İşlemler Ücretlimi

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 30 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Avea Online İşlemler Ücreti  Avea Online İşlemler Ücretlimidir

  WAP hizmetinden yararlanarak logo, melodi ve oyun gibi içerikleri satın almak isteyen abonelerimiz öncelikle her bir içerik için içeriğin satın alınacağı wap ekranında gösterilen ŞİFRE bilgisini aynı wap ekranı üzerindeki ilgli alana yazarak içeriği satın almak istediklerine dair onay vermelidir.

  Aboneler, söz konusu içerikler için, şifreli mekanizma ile onay verdikten sonra onay üzerine satın alma işlemi gerçekleştiği için ücretlendirilmektedir. Bazı logo, melodi ve oyun gibi içerik sağlayıcılara* ait WAP sayfalarında aboneler sadece ilgili içerik ücretini ödemekte, söz konusu içeriklerin indirilmesi ve/veya ilgili içerik sağlayıcıya ait WAP sayfasının gezilmesi sırasında kurulan bağlantı için GPRS ücreti alınmamaktadır.

  Web Online İşlem Merkezi'ni geliştiren Avea, abonelerinin web üzerindeki işlemlerini kolaylaştırmaya devam ediyor.Artık, yeni online işlem şifresi almak isteyen abonelerin SIFRE yazıp 9520'ye göndermeleri yeterli... Bu sayede yeni şifre, aboneye SMS ile ücretsiz olarak gönderiliyor.
   
 2. Cevap: Avea Online İşlemler Ücretlimi

  benim telefonumun numarasını bilmeyerek bilinmeyelere kapatmışım lütfen yardımcı