Avea Katlayan Tarife

'Teknoloji Haberleri' forumunda Aysell tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Katlayan Tarife nedir avea?


  [​IMG]


  Her yöne kat kat TL kazanmak istiyorsanız Katlayan tarife tam da size göre. Üstelik numarasıyla Avea'ya gelenler daha da fazla kazanıyor.

  20 TL yükleyene 40, 30 TL yükleyene 90, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyanlar ise 20 TL yüklediklerine 60, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.


  Tarife Hakkında Bilinmesi Gerekenler


  * Yurt içi her yönü arama fiyatı 40 Kuruş/dk'dır.
  * Hediye TL'ler sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  * Tarife dahilindeki hediye TL'ler her 30 günde bir ilk geçerli yüklemeye verilir.
  * Kulanılmayan hediye TL'ler 30 gün sonunda silinir.
  * Hediye TL'lerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  * Tarife kapsamındaki aboneler ücretsiz dakika veya TL verilen kampanyalardan AranKazan kampanyası hariç faydalanamaz.
  * Numarasını taşıyarak gelen aboneler mevcut numara taşıma kampanyası yerine, bu tarifeye özel 4 aylık numara taşıma kampanyasından yararlanacaklardır. Kampanya kapsamında tek seferde olacak şekilde 20 TL yüklemeye 60; 30 TL'ye 120; 50 TL ve üzeri yüklemeye 250 TL hediye edilmektedir.
  * Tarifeye özel NT Kampanyası'ndan faydalanabilmek için abonelerin geçişlerinin gerçekleşmesini takiben 30 gün içerisinde tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Geri kalan 20 TL ve üzeri yüklemelerini ilk yüklemenin gerçekleşmesini takiben 120 gün içinde yapabilirler. Aboneler NT kampanyası kapsamında en fazla 4 kere hediye TL alabileceklerdir. Bu kampanyadan sadece 1 yılda 1 kere faydalanılabilmektedir.


  Alıntı