Avea, 3G için ön talep almaya başladı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Mirayy tarafından 17 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, 3G teknolojisi için ön talepte bulunmak isteyen Avea abonelerinin 3G yazıp 3334'e SMS göndermelerinin yeterli olduğu bildirildi.
  Açıklamada, SMS gönderiminin ardından abonelere, kayıtlarının alındığına dair mesaj gönderileceği, tüm mesajların ücretsiz olup, ön kayıt yaptıran abonelerin 30 Temmuz günü otomatik olarak 3G kullanımına geçeceği belirtildi.

  Avea Müşteri Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sezgi Türkay, yaptığı değerlendirmede, teknolojiyi ve beraberinde getirdiği avantajları yakından takip ederek hayatına adapte etmek isteyen abonelerine, 3G teknolojisinden 30 Temmuz'da hemen faydalanmaları için bir fırsat sunduklarını ve ön kayıt aldıklarını bildirdi.

  Türkay, ''Avea olarak, 3G teknolojimizi abonelerimizin hayal gücünün emrine sunuyoruz. Bu vizyonla geliştirdiğimiz inovatif ürün ve hizmetlerimizle 30 Temmuz itibariyle abonelerimizin evde, işte, hatta sokakta hayatlarını hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmek için sabırsızlanıyoruz'' ifadesini kullandı.

  Açıklamada, 30 Temmuz sonrası 3G teknolojisinden faydalanmak isteyen Avea abonelerinin ise başvurularını ön kayıtta olduğu gibi 3G yazıp 3334'e SMS göndererek, www.avea.com.tr'de online işlemlerden, *100#'yi tuşlayarak, wap.avea.com.tr'den, Avea İletişim Merkezleri'nden, 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'nden veya sesli yanıt sistemi üzerinden yapabileceği bildirildi.

  Avealılar'ın, geçiş ücreti ya da ek vergi ödemeden mevcut SIM kartları ile 3G abonesi olabileceği kaydedildi.

  [​IMG]