Avatar Dönüyor

'Popüler Diziler' forumunda Pardus tarafından 12 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Avatar TV'lere Geri Dönüyor

  Son zamanların en beğenilen çizgi filmlerinden Avatar önümüzdeki sezon ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. İşte yeni Avatar projesiyle ilgili ilk detaylar...

  Şu sıralar, sinema macerasıyla tekrar gündemde olan Avatar: Son Hava Bükücü televizyonlara yeni bir seriyle geri dönmeye başlıyor. Fantastik bir dünyada geçen Avatar serisinde 3.sezon boyunca Aang'in olgunlaşıp dört elementin ustası olmasını izlemiştik.

  Savaş içindeki dünyaya barış getiren Aang'in iç yolculuğu bittiği zaman seride tamamlanmış oldu. Geçtiğimiz yıl yapımcı kanal Nickeolodeon kendi sitesinde yeni Avatar dizisiyle ilgili ufak bir anket yayınlamıştı. Tüm hayranların büyük heyecanla beklediği haber nihayet basına sızdırıldı.

  Yeni bir Avatar tanıtılacak

  Geçtiğimiz gün Amerika'da başlayan San Diego Çizgi Roman Fuarı (Comic Con) yeni Avatar serisinin dünyaya tanıtıldığı organizasyon olacak. Serinin yaratıcıları Michael Dante Dimartino ve Bryan Konietzko'un bir sohbet sırasında ağzında kaçırdıkları bilgilere göre yeni Avatar çizgi filminin ismi Legend of Korra olacak.

  Bilinen serinin 100 yıl sonrasını anlatan hikayede Korra adlı Avatar'ın maceraları işlenecek. Aang'in yaşlanmış bir ruhsal rehber olarak yer alacağı seride Korra'nın başlayan savaşa karşı vereceği müchadele konu alınacak. Yapımcılar Korra'nın bir kadın olacağını belirtti. Yeni Avatar ile ilgili ilk görseller önümüzdeki günlerde yayınlanacak.
    2. Abimden biliyorum ben bu avatarı :)
  Teşekkürler.Bekliyorum :)