Atilla Arcan kimdir? Atilla Arcan’ın hayatı

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Atilla Arcan kimdir? Atilla Arcan’ın hayatı

  [​IMG]
  Atilla Arcan dün geçirdiği kalp krizi sonrasında girdiği ameliyattan ne yazık ki çıkamadı. Tüm Türkiye’nin binbir surat olarak tanıyıp sevdiği ünlü isim aramızdan ayrıldı. Bir zamanlar oldukça popüler olan ve büyük ilgi gören ünlü taklitleri konusunda en başarılı isimlerden biriydi Atilla Arcan… Özellikle Süleyman Demirel taklidi asla unutulmayacaklar arasındadır.

  Gerçek adı Atilla Gürses’tir… Babası Hababam Sınıfından tanıyıp sevdiğimiz Muharrem Gürses’tir. 1945 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Atilla Gürses babasından dolayı erken yaşta setlerle tanışmış ve pek çok dini film projesinde yer almıştır. Tiyatro eğitiminin bir kısmını İngiltere’de tamamlayan Attilla Gürses binbir surat Atilla Arcan olarak taklit yeteneğini ön plana çıkarmıştır. Sonrasında ise televizyon dizileri ile evimize girmeye devam etmiştir. Pekçok sinema filminde, tiyatro oyununda ve televizyon dizilerinde yer alan Atilla Arcan yine kendi gibi oyuncu Gül Arcan ile evlenmiş ve bu mutlu evlilikten 4 çocuğu olmuştur.

  Hayatı başarılarla dolu olan ünlü isim uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. En son Eylül ayında bir televizyon programında sohbete katılan Atilla Arcan hayatından, geçmişinden ve hastalığından bahsetmiş ve rahatsızlığının tedavisi için evini satmak zorunda kaldığını söyleyerek ülkemizde sanatçılara hakettikleri değerin verilmediğini vurgulamıştı.

  Ünlü oyuncuya Allahtan rahmet, ailesine ve Türk halkına başsağlığı diliyoruz.

  [​IMG]