Ateşi Yakalamak Suzanne Collins

'Etüt Merkezi' forumunda anniccha tarafından 11 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. Suzanne Collins Ateşi Yakalamak Kitap Tanıtımı
  Ateşi Yakalamak Kitabı Konusu
  Ateşi Yakalamak Suzanne Collins Kitabı

  [​IMG]

  “Açlık Oyunları Serisi, insanı meraktan çatlatan, gerilim dolu, müthiş akıcı ve inanılmaz sarsıcı Elimden bir türlü bırakamadım. Bağımlısı oldum!

  -Stephen King

  “Sabırsızlıkla çıkmasını beklediğim fenomen kitap Açlık Oyunlarının devamı olan Ateşi Yakalamak kitabını erkenden okuma fırsatı buldum.. Benim yüksek beklentilerimi haklı çıkartmakla kalmamakla birlikte bunun çok üstüne çıktı. Bu kitap Açlık Oyunları kadar heyecanlı fakat daha bir yürek burkucu çünkü zaten karakterleri tanıyorsunuz, zaten onlarla birlikte zorluklara göğüs germiştiniz. Suzanne hikayenin gerçekleştiği yerleri ummadığım yerlere taşımış ve o bu çok zor yerleri seçmekten hiç çekinmemiş. Olağanüstü. Bu kitabı okurken uykunuzu erteleyeceksiniz. Çıktığı andan itibaren listeleri altüst edecek. Tavsiyem o sabah için hazırlanın ve takviminizi ona göre ayarlayın.

  -Stephenie Meyer

  “Zekice kurgulanmış ve çok akıcı bir kitap Büyüleyici.

  -John Green

  “Bilimkurgu, heyecan, gerilim ve aşkın muhteşem bir karışımı.

  -USA Today

  “Nefes Kesiyor

  Publisher Weekly

  “Aksiyon, Entrika, Aşk. Kesinlikle mükemmel.

  Kirkus Reviews
    2. Cevap: Ateşi Yakalamak Suzanne Collins

  Açlık oyunlarını bitirdikten sonra hiç düşünmeden aceba demeden Ateşi yakalamak ve serinin 3. kitabı olan Alaycı kuşuda aldım. Şuan Ateşi yakalamak kitabının sonlarına yaklaşmaktayım.
  Hakkında yapılan tüm yorumları haketmiş bir kitap. Gerçekten tek kelimesini atlamadan ve bir sonraki sayfada neler olacak diye merak etmekten kendimi alamıyorum.
  Okumayanlar varsa şiddetle tavsiye ederim.
    3. Cevap: Ateşi Yakalamak Suzanne Collins

  Tanıtım için teşekkürler nicca Açlık oyunları serisini bu sıralar çok fazla duyuyorum söylenenlere göre çok güzel bir seriymiş şu anda Bir Yağmurdur Sevgi isimli kitabı okuyorum onu bitirince bende bu seriye başlamayı düşünüyorum..:f40: