Ateşe Yürümek Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 17 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ateşe Yürümek Dizisi - Star Tv
  Ateşe Yürümek Dizisi Tanıtım
  Ateşe Yürümek Dizisi Oyuncuları
  Ateşe Yürümek Dizisi Konusu

  [​IMG]

  Ateşe Yürümek adlı dizi çok yakında Star Tv ekranlarında başlıyor.Dizinin başrol oyuncuları; Ahu Türkpençe ve Yavuz Bingöl..
  Diğer rollerde ise Bora Ayanoğlu, İnci Şen, Erdem Akakçe, Fırat Çelik, Zeynep Kızıltan, Özge Ulusoy ve Şerif Sezer oynayacak.
  Ateşe Yürümek Dizisinin yönetmenliğini Cankat Ergin,yapımcılığı ise Pastel Filme ait.

  Ateşe Yürümek Dizisinin Konusu:
  Deryanın kardeşi Poyraz anne ve babası Halil ve Meryemin Anadolu Kavağındaki evlerine gelir.Tüm sorunlardan uzak evlerinin sıcak ortamında mutlu zamanlar geçiriyorlardır. Halil, zorbalıkla evleri almaya çalışan Selo ile kavgaya tutuşur. Babasını yerde gören Poyraz, kavgaya dahil olur ve Selonun silahından çıkan kurşunla kanlar içinde yere düşer. O sırada orada bulunan Fikret (Yavuz Bingöl) ve Fırat dikiz aynasından Deryayı (Ahu Türkpençe) ve onun çaresizliğini görür.Poyraz,hastanede hayatını kaybeder.

  Geçen zaman içinde Derya ve Fikret birbirine aşık olurlar.Çocukluk arkadaşı Sinan ise Deryaya karşılıksız bir aşk beslemektedir..

  Derya, Fikret in evlenme teklifini kabul eder.Fırat ve Rüya nın aşkları ise bir fırtınanın içinde gibidir. Nimet hanım Fikret in evleneceği ve torunu olacağı fikrine çoktan alışmıştır.

  Düğün günü gelir. Derya bembeyaz gelinliğinin içinde bir peri kızı kadar güzeldir. Taa ki biri onunla görüşmek isteyene kadar. Derya bu sırla baş edebilecek midir? Nikah memurunun soruyu sorma sırası Deryaya gelir. Derya ne yapacağını bilemeyen bir şekilde kalır...