Aslan Burcu İle Uyumlu Burçlar

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Aslan Burcuyla Uyumlu Burçlar,
  Aslan Burcu Uyumlu Burçlar,
  Aslan Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar


  Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

  Aslan Yükselen Koç:

  Yükselen Koç etkisiyle dirençli ve güçlü, yeniliklerden hoşlanan, öfkeli, dışa dönük, kıskanç, kavgacı, cömert, otılgon, kibirli ve asil ruhlu biri olursunuz. Haksızlıklara dayanamaz, olaylar karşısında sessiz kalamazsınız. Aceleci yaradılışınız en büyük dezavantajınızda, irade gücünüzden yararlanarak yakıcı duygularınızı kontra edebilir, sabırlı çalışmalarınız ve direnciniz sayesinde istediklerinizi elde edebilirsiniz.  Güzel ve lüks bir yaşam için paraya ihtiyaç duyar, sabırlı çalışmalarınız sonucunda İyi para kazanırsınız. Yalnız para konusunda dikkatli olmalı, savurganca harcamalar yapmamalısınız. Meslek olarak bilim dallarında başarılı olabilir, fiziksel gücünüzün fazla oluşu nedeniyle spor dalları ile ilgilenebilirsiniz. Reklâmcılık, turizm ve yeniliklere açık olan işlerde başarılı olabilir, şansınızı perde ve sahnede deneyebilirsiniz.  Aşk konusunda ateşli âşık rolünü oynarsınız. Cinselliğe dayanan maceralar ve birden fazla aşk ilişkisi yaşamanız söz konusu... Duygularınız olgunlaşmadıkça evliliği düşünmemelisiniz. Duygulu Terazi sizi mutlu edebilir,

  Aslan Yükselen Boğa:

  Boğa yükselen Aslan burcunu çok başarılı olacağınız söyleyebiliriz. Yükselen Boğa'nın etkisiyle sevgiye, kariyere ve paraya önem verecek, savurganca harcamalarınızı sınırlandıracaksınız. Cesaretinizle insanları etkileyecek, sabırlı çalışmalarınızla başarılı olacaksınız. Olaylar karşısında daha soğukkanlı davranacak, tedbirli olacaksınız. Kuşkucu yaklaşımlarınız ve diktatörce davranışlarınız başarı şansınızı azaltabilir.  Boğa'nın etkisiyle mesleki ve parasal konularda daha tutarlı davranacak, isterseniz birikim yaparak zengin de olacaksınız. Yaratma gücü İsteyen işlerde ve sanatsal Faaliyetlerde başarılı olabilirsiniz. Perde ve sahnede yeteneklerinizi göstererek İstediğiniz yere gelebilirsiniz. Yöneticilik, kuyumculuk, bankacılık ve ticaretle ilgili islerde de başarılı olabilirsiniz.  Boğa'nın yıldızı Venüs aşk konusunda size mutluluk vaat ediyor. Eş seçimini iyi yaparak, eşinize ve ailenize önem verecek, çocuklarınızı çok seveceksiniz. ömür boyu sürecek evlilik yapma arzusundasınız. Aşırı kıskanç davranışlarınız mutluluğunuzu engelleyebilir. Çekici ve etkileyici Akrep burcuyla iyi anlaşırsınız.

  Aslan Yükselen İkizler:

  ikizler yükselen Aslan burcuysanız yenilik ve değişiklik yapmaktan hoşlanan, hareketli, İlginç konuşmalarıyla dikkat çeken, çevrenizdeki her şeye ilgi duyan, iletişimde başarılı birisiniz. Yenilikler peşinde yeteneklerinizi ve zamanınızı harcayabilirsiniz. İkizler'in parlak zekâsı, fırsatları değerlendirme yeteneği ile sizin hırsınızın, cesaretinizin ve direncinizin birleşmesi sizi başarıya götürecektir.  Yetenekleriniz sayesinde çok başarılı olacağınız kesin. Basın - yayın, edebiyat, reklâmcılık, turizm, iletişim, ticaret ve ekonomi dallarında başarılı olabilirsiniz. Araştırmacı yapınızla bilim dallarına ilgi duyabilirsiniz.  Aşk konusunda havaisiniz. Birden beğeniyor, âşık olduğunuzu sanıyor, bir süre sonra ise fikir değiştiriyorsunuz. Hayatınızda birden fazla evlilik ve ilişki söz konusu... İlişkilerinizde duygularınızdan emin olmalı, evlilik karan vermek için acele etmemelisiniz. Hareketli ve neşeli Yay ilginizi çekebilir.

  Aslan Yükselen Yengeç:

  Yükseleninizin Yengeç olmasıyla duygulu, yuvasına ve ailesine düşkün, maddi güven arayan, inatçı, kuşkucu ve kıskanç biri olursunuz. Toplumda İyi bir yere sahip olmak ister, kendinizi özel kişi olarak görürsünüz. Duygularınızı kontrol altında tutmanız başarınızı artıracaktır. Ani çıkışlarınız, savurganca harcamalarınız ve öfkeli tutumunuz Yengeç yükselen etkisiyle hafifleyecektir.  Cesaretiniz, sezginiz ve hırsınız sayesinde başarılı olacak, istediğiniz yere geleceksiniz. Basın - yayın, ticaret dalları, deniz taşımacılığı, bankacılık, ev ile ilgili tüketim mollan üretimi ve ekonomi ile ilgili işlerde başarılı olabilirsiniz. Büyük kuruluşlarda çalışabilir, siyasete ilgi duyabilirsiniz.  Yengeç yükselen Aslan ailesine, yuvasına ve çocuklarına düşkün birisiniz. Sevgi ve aşk konusunda tutarlı davranır, siz sevdiniz mi tam sever, tek evlilik veya ilişki ile yetinirsiniz. Size güven veren ve sevgisini gösteren biriyle çok mutlu olabilirsiniz. Başarılı ve tutumlu Oğlak ile mutlu olabilirsiniz.

  Aslan Yükselen Aslan:

  Burcunuzun tüm özelliklerini taşırsınız. Asil ruhlu, atılgan, cesur, mert, cömert, kendini beğenen ve üstün nitelikleri olan birisiniz. Çabuk öfkelenen kuşkucu ve kıskanç bir yapınız var. Öfkeniz ve gururunuz zarar verici boyutlarda olabilir, insanlar üzerinde hâkimiyet kurmayı seviyor, hükmedici davranırsınız. Her şeyin en iyisini ister, zevkiniz için savurganca harcamalar yaparsınız.  Cesaretiniz, direnciniz ve kararlılığınız sayesinde başarılı olur, bol para kazanırsınız. Kazandığınız paranın değerini bilmez, savurganca ve gösteriş için yaptığınız harcamalar nedeniyle güç durumda kalırsınız. Basın - yayın, reklâmcılık, bankacılık, ticaret, turizm, perde ve sahne, yaratıcı düşünce gücü gerektiren işler, organizasyonlar ile ilgili mesleklerde başarılı olabilirsiniz.  Aşk konusunda sevgi ve cinselliğe önem veriyorsunuz. Cinselliğe dayalı aşk ilişkileri yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeli, karşınızdaki kişiyi yönetmeye çalışmamalısınız. Evliliği olgunlaştıktan sonra düşünmeli, gururunuzun esiri olmamalısınız. Güçlü ve üstün Kova ile mutlu olabilirsiniz.

  Aslan Yükselen Başak:

  Doğum anında Başak burcunu yükselmesi şanslı bir konumdur. Aşırı davranışlarınız Başak burcunun etkisiyle dengelenecektir. Bu etki altında zeki, mantıklı, başarıya, paraya ve dostluk ilişkilerine önem veren biri olursunuz. Çalışkan, atılgan, dirençli ve hırslı yapınız sayesinde başarılı olur, istediğiniz konuma gelirsiniz. Duygularınızdan çok, mantığınızla hareket etmeniz başarı şansınızı artıracaktır.  Basın - yayın ve edebiyatla ilgili işler sizin için biçilmiş kaftandır. İnçe detay gerektiren her işte başarılı olabilirsiniz. Araştırmalar, laboratuar çalışmaları size ilginç gelebilir. Basın - yayın, resim, müzik, edebiyat, ticaret, tarih ve coğrafya alanlarında çalışabilirsiniz. Şansınızı perde ve sahnede deneyebilirsiniz.  Aşk konusunda güçlü arzularınızın etkisiyle gizli birçok macera yaşayabilirsiniz. Duygularınızın durulması zaman alacaktır. Evliliğinizde sevginin büyük rolü olacak. Sever ve evlenirseniz mutlu olacak, çocuklarınızı da çok seveceksiniz. Duygusal Balık ile mutlu olabilirsiniz.

  Aslan Yükselen Terazi:

  Siz yükselen Terazinin etkisiyle çok hoş, zarif, çekici, etkileyici, sevgiye ve paraya Önem veren, güzelliklerden hoşlanan birisiniz. Erkekseniz yakışıklı, kadınsanız güzel olabilirsiniz. Terazi'nin etkisiyle duygularınızı ve Aslan'ın verdiği cömertliği kontrol altında tutabilirsiniz. Haksızlıklara tahammül edemez, etrafınıza adalet ve dürüstlük dağıtmaya çalışırsınız. Toplumsal düzen için aranan insanlardansınız.  Çekiciliğinizi kullanarak perde ve sahnede şansınızı deneyebilirsiniz. Yaratıcı düşünce gücü gerektiren sanat dalları ve modayı ilgilendiren isler de sizin için çok uygundur. Ayrıca hukuk ve danışmanlık, kuyumculuk İle İlgili mesleklerde, emlak türü satış işlerinde de çok başarılı olursunuz.  Aşka büyük önem vermektesiniz. Sevgiyi arar bulur, partnerinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi bilirsiniz. Biraz havai davranabilirsiniz. Eşinizin şık, zarif, bilgili, çekici, beğenilen biri olmasını ister böyle bir eşle çok mutlu olursunuz. Koç tipleri tam size göre bir eş olabilirler.

  Aslan Yükselen Akrep:

  Yükselen Akrep etkisiyle kıskanç, kuşkucu, duygularını saklayan, hırslı ve çabuk öfkelenen, yükselme arzusunda, dirençli, tutucu, otoriter biri olursunuz. Yükseleninizin Akrep olması hırsınızı ve kararlılığınızı artırır. Bu etki altında iş hayatında çok başarılı olacağınız kesin ama kişisel alanda aynı başarıyı elde edeceğiniz söylenemez. Yakıcı duygularınızın etkisiyle hatalı hareket edebilir, yükselme arzusuyla her yolu deneyebilirsiniz.  Akrep burcunun etkisiyle tutumlu davranır, hırsınız ve gayretinizle seçeceğiniz meslekte başarılı olursunuz. Bankacılık, ticaret, tıp dallan, fizik ve kimya alanında çalışabilir, gece kulübü işletebilirsiniz. Direnciniz, cesaretiniz ve iyi sır saklamanız gizlilik gerektiren işlerde de başarılı olmanıza yardım edecektir. Şansınızı perde ve sahnede de deneyebilirsiniz.  Aşk konusunda cinsellik sizin için Ön planda olacaktır. Yaşamınızda cinselliğe dayanan gizli maceralar söz konusu olabilir. Erken yapılan bir evlilik sonradan pişmanlığa neden olabilir. Bir kaç maceradan sonra zengin, hoş, çekici ve uyumlu biriyle evlenebilirsiniz. Duygulu Boğa sizi mutlu edebilir.

  Aslan Yükselen Yay:

  Sizler Aslan burcunu en neşeli, atılgan, cömert, gezip eğlenmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bağımsız ruhlu tipisiniz. Yuvarlanan taş gibisiniz. Oradan oraya atlar, bir işte ve bir yerde karar kılamaz, enerjinizi ve zamanınızı boşa harcarsınız. Her şeyi çabuk anlayan, işlek bir zekâya sahipsiniz. İyimserliğiniz ve mutlu görünüşünüzle etrafınızda bulunanları olumlu etkileyecek, sevgi ve beğenilerini kazanacaksınız.  Şansınızın yardımı ile size para gelecektir ama siz paraya önem vermez savurganca harcamalarınız nedeniyle tüketirsiniz. Siz çift kısmetli birisiniz. Başarılı olmak için seçeceğiniz meslekte sebat etmeli, kararlı davranmalı, parayı da tutmalısınız. Basın - yayın, turizm, spor dalları, seyahat işletmeciliği, organizasyon gerektiren işler ve eğitim ile ilgili mesleklerde başarılı olabilir, şansınızı perde ve sahnede deneyebilirsiniz.  Sevgi ve aşk sizin için önemlidir ama bunlardan daha Önemli olan Özgürlüğünüzdür. Aşk konusunda havai ve çabuk sıkılan birisiniz. Seviyor, ilgileniyor ve çabuk ilişki kuruyor, çabukta sıkılıyorsunuz. Evlilik kararı vermeden önce duygularınızdan emin olmalı, evliliğin getirdiği sorumlulukları kabul etmelisiniz. Hareketli İkizler İle mutlu olabilirsiniz.

  Aslan Yükselen Oğlak:

  Yükselen Oğlak etkisiyle daha hırslı ve tutucu olur, etrafınıza karşı diktatörce davranır, her şeyin en mükemmeline sahip olmak istersiniz. Bu etki altında kimseye güvenemez, kuşkucu ve kıskanç davranışlar gösterirsiniz. İçinizde çelişkiler yaşar birbirini tutmayan davranışlar sergilersiniz. Başarı hırsıyla hatalı hareket eder, yanlış kararlar verirsiniz. Kafanızı kullanır, akılcı seçimler yaparsanız çok başarılı olursunuz.  Sizin için para ve maddî değerler çok önemlidir. Diğer önem verdiğiniz şey ise mevkidir. Maddi güvende olma hırsıyla çok çalışır, harcamalarınızı kontrol altında tutar, fırsatları değerlendirerek varlık sahibi olursunuz. Basın - yayın, yönetim, edebiyat, ticaret, politika, bankacılık, spor, emlak ve toprakla İlgili işlerde başarılı olur, perde ve sahneye ilgi duyarsınız.  Aşk konusunda kalıcı ilişkilerden yanaşınız. Cinsellik sizin İçin önemlidir. Her şeyden önce üstün bir eş istemektesiniz. Evlilik konusunda para ve maddi çıkarlarınızı düşünür, ilişkinizin güven içinde olmasını istersiniz. Uyumlu ve duygulu Yengeç sizi çok mutlu edecektir.

  Aslan Yükselen Kova:

  Siz Aslan burcunun neşeli, yeniliklerden hoşlanan, cesur, atılgan ve mert insanısınız. Kendine güvenen ve kendinin üstün olduğuna İnanan, akıllı ve idealleri olan birisiniz. Sahip olduğunuz üstün yetenekler sayesinde hayatta başarılı olur, İsteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Başarılı olabilmeniz içi kararlarınızdan vazgeçmemeniz ve sabırlı çalışmanız şarttır.  Kova burcunun yükselmesi Aslan'ın cömertliğini dengeleyebilir. Üstün yetenekleriniz sayesinde seçeceğiniz meslekte başarılı olacağınız kesin. Meslek olarak bilim dallan ile ilgilenebilir, insanlığın geleceğini etkileyecek buluşlar yapabilirsiniz. Basın - yayın dallarında başarılı olabilir, Elektronik, astronomi ve arkeolojiye ilgi duyabilirsiniz. Şansınızı perde ve sahnede de deneyebilirsiniz.  Aşk konusunda havaisiniz. Birçok zevkli macera yaşayabilirsiniz. Durulmanız ve sevmeniz zaman alacaktır. Evlilik söz konusu olunca değişecek, yuvanıza ve ailenize bağlılık duyacaksınız. Eşinizin üstün ve varlıklı biri olmasını isteyeceksiniz Çekici ve güçlü Aslan sizinle hayatını paylaşabilir.

  Aslan Yükselen Balık:

  Doğduğunuz anda Balık yükseliyorsa sizi tanımak bir hayli zordur. Çabuk etki altında kalan ve değişen birisiniz. Sizi görenler uyumlu, güvensiz, acıma hissi olan biri sanabilirler. Bir an neşeliyken, birden üzülebilir, olaylar karşısında abartılı tepkiler verebilirsiniz. Hisleriniz çok gelişmiştir. Güzelliğe, sonata ve manevi değerlere tutkunsunuz.  Yetenekleriniz sayesinde yaratıcı düşünce gücü isteyen sanat dallarında başarılı olabilirsiniz. Paranın sizce önemi yoktur, kolayca harcayabilir, ihtiyacı olanlara verebilirsiniz. Meslek olarak güzel sanatlar, din, felsefe, psikoloji, araştırma, turizm ile ilgili işlerde başarılı olabilirsiniz. Şansınızı perde, sahne ve yayın kuruluşlarında da deneyebilirsiniz.  Aşkın hayatınızda önemli bir yeri vardır. Hayallerinizdeki sevgiliyi buluncaya kadar birden fazla aşk ilişkisi yaşarsınız. Genç yaşlarınızda istediğiniz gibi birini bulup evlenirsiniz. Eşinize bağlı kalır, mutluluğu yuvanızda ararsınız. Sevimli, neşeli, titiz Başak ile hayatınızı birleştirebilirsiniz.

  Alıntı