Aşkın Gözü Kördür yarışması

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 22 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. Aşkın Gözü Kördür yarışması

  Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma daha başlamaya hazırlanıyor. Tüm Dünya ile birlikte aynı yanda Türkiye’de de başlayacak olan yarışmanın içeriği
  Üç kadın ve üç erkek bir hafta boyunca aynı evde kalacak. Onlar sıradan insanlar değil Profesyonel bir ekibin titizlikle seçtiği birbirlerinin ruh eşleri.Aynı evde kalacaklar ama birbirlerini hiç görmeyecekler. Sadece özel kameralarımızla görüntülenebilen tamamıyla karanlık bir odada günde yarım saat buluşabilecek ve sohbetleriyle birbirlerini tanımaya çalışacaklar . Buluşmadıkları zamanlarda eşlerine kendilerini anlatmanın yaratıcı bir yolunu bulacaklar. Bu onlar için düşündükleri bir yemek, kendilerini anlattıkları bir hediye, hazırladıkları bir şarkı ya da özel hayatlarına dair bir ipucu olabilir.
  Final günü ışıklar yandığında dış görünüş ne kadar etkili olacak?
  Kalbinizi çalan birini gerçekten gönül gözünüzle sevebilir misiniz? Peki, hiç görmediğiniz birine aşık olabilir misiniz? Bütün bu soruların cevabı Aşkın Gözü Kördür’de.
  Bu evde yirmi dört saat süren gözetlemeler yerine kendisini anlatmaya çalışan ve ruh eşini arayan kişiler var.
  Onlar hep birlikte aşkın dilini çözmek için buradalar. Aşk bitti denilen bu devirde herkese inat aşkın gözü kördür diyecekler miş. Hadi bakalım hayırlısı. Başvuru formu yayınlanınca eklenecektir.

  [​IMG]