Aşkıma En Güzel Günaydın Mesajları kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 22 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


 1. Aşkıma En Güzel Günaydın Mesajları  Aşkınıza en güzel günaydın mesajları burada sizde aşkınıza güzel bir günaydın mesajı ile farklı ve hoş bir günaydın demek istiyorsanız aşağıda sizler için hazırlaıdğımız mesajları çok beğeneceksiniz arkadaşlar.Sevgilinize aşkınıza en güzel güanydın mesajları sizlerle..

  günaydin-askim-.jpeg

  Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim..


  Günaydın sewgililerin en tatlısı...günaydın gönlümün güneşi..günaydın kalbimi esir alan sewgili.. günaydın düşlerimin kaynağı..günaydın sewincim ve kaderim günaydın herşeyim


  Hani derler ya, her sevgi zamanla bitermis diye, benimki bitmiyor içimde yanan ateş sönmüyor. Her gecenin sabahına bir umut, bir ümitle kalkıyorum, çünkü SENİ SEVİYORUM Hayırlı sabahlar bebegim...!

  günaydin-4.jpg

  Her Yeni Günün, Bir Önceki Gününden Daha Güzel ve Daha Aydın Olsun Sevgilim.! Hayırlı Sabahlar.

  Güneşin İlk Işıkları Nefesinin Sıcaklığını Getirdi Bana. Bendende Sana Yüreğimdeki Sıcaklıkla Günaydın Gitsin. Günaydın Dünyamı Aydınlatan Güzeller Güzeli Beni Tek Aşkım..!

  Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın.

  Her günün bugünkü kadar güzel başlasın aşkımm kontorum olmasada cep telefonuna gelen güzel bir sözle uyandıramasamda her gün sabah kalktığımda önce senin hayalini sarıyorum ve geceye kadar hep yanımdasın unutma aşkımm

  Günaydın Sabahımın Güneşi Biricik Aşkım..!

  gnaydinaskim.jpg

  Her Sabah Senin Adınla Uyanmak, Benim İçin Sanki Yeniden Doğmak Gibidir Biricik Aşkım..!

  Günaydın Aşk ve Aşkımla Doğup Batanım, Gecemin ve Tüm Gecelerin En Parlayan Yıldızım Günaydın Canım Aşkım..!

  Günaydın Tahtı Kalbimde Olan Prensesim...!

  Günaydın Tahtı Kalbimde Olan Prensim..!

  Gözü Açtığın Her Günün Aydın Olsun, Her Gün Kırlarda Açan Çiçekler Seni Kıskansın. Günaydın Nadide Çiçeğim..!

  Günaydın Benim Uzun Yaşamım, Günaydın Yakınımda Olan Sırrım, Günaydın Kalbimin Sahibi En Değerli Biricik Aşkım..!

  günaydin-askim-1.jpg
    2. cok romantiq sozler cok teskkur ederim insan bu sozlerle kendine asik olmuyanida kendine asik eder cunki kizlar guzel sozler vurgunudur twk emyinize saglik cok beyendim