Aşkı Memnu Final Tüyoları

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 22 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aşkı Memnu 79. Bölüm Final Tüyoları,
  24 Haziran 2010 tarihinde sona erecek olan Aşkı Memnu'nun finaline dair tüyolar,
  Aşk-ı Memnu'nun sonu nasıl bitecek?
  İşte Aşkı Memnu Dizisinin Veda bölümü olan finali için açıklanan tüyolar;
  [​IMG]
  Matmazel, Adnan Bey'e Beşir'in ondan bazı sırlar sakladığını ve mutlaka öğrenmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Adnan Bey, Beşir'in yanına gidip, bilmesi gerekenleri artık Beşir'den dinler. Hemen düğün yerine giden Adnan Bey, Bihter'e bakmadan direkt Behlül ile konuşmaya başlar. Adnan Behlül'e karşı içinde yaşadığı hayal kırıklığını söylerken bu sırada Bihter intihar eder ve tabi Behlül'ün kollarında can verir.

  Son zamanlarda diziye dair bir çok senaryonun dolaştığı bu günlerde, en olası ve en yaygını işte bu senaryodur.Fakat Ece ve Melek ikilisinin Dudaktan Kalbe dizisinin sonunda beklenenin aksini yaşatması ile birlikte, bu final için de aynı şey yapılabilir.

  Kıvanç Tatlıtuğ, son nölüm çekimlerinde üstün performans göstererek izleyenlerin ağlamadan duramayacağı bir oyunculuğa imza atmış.

  Aşk-ı Memnu'nun son bölümü büyük bir sürprizle başlayacak. Matmazel Adnan Beye daha fazla sessiz kalamayacağını ve herşeyi itiraf edeceğini söylüyor.
  Nihal ile Behlülün düğün gününden birgün önce Bihter koruda gizli bir buluşmanın telaşı içerisindedir. Behlül onu arar, koruya çağırır. Bihter ise herkesten gizli yine Behlülle koruda buluşur.
  Aynı zamanda Nihal'in evden kovduğu Matmazel, Beşirin giderek kötüleştiğinin haberini alır ve gizlice ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanarak, korunun sokağa açılan kapısına gelir. Arabadan indiğinde, Behlülün arabasıyla karşı karşıya gelir. Behlülün düğünden önceki zamanlarını yeni teknesinde geçirdiğini bildiği için, Behlülün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleri ile koruya girer.Ardından bikaç dakika sonra da Behlül'le Bihteri görür. Zaten bu andan sonra herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir zaman başlar.
   
 2. Cevap: Aşkı Memnu Final Tüyoları

  Perşembe gününe kadar düşün dur artık :)
   
 3. Cevap: Aşkı Memnu Final Tüyoları

  Şu perşembe gelsede herkes muradına erse artık :)
   
 4. Cevap: Aşkı Memnu Final Tüyoları

  Ya Bitsede Kurtulsak Arkadaş Ya..=))
   
Yükleniyor...