Aşkı Anlatan Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Aşkı anlatan en güzel mesajlar.Aşkınızı anlatacak kıs amesajlar arıyorsanız sayfamızda sizler için paylaştığımız Aşk mesajlarını çok beğeneceksiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/ask-mesajlari-41243.jpg]ask-mesajlari-41243[/IMGALT]

  Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

  insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar

  Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

  Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parlıyordu. ama ben seni güneşi seçtim. bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/ask-mesajlari-15297.jpg]ask-mesajlari-15297[/IMGALT]

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana

  Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

  Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

  Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

  Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

  Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim , balık olurdum

  Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

  Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? "Bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi Canım...

  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/ask-mesajlari-81373.jpg]ask-mesajlari-81373[/IMGALT]