Aşkı Anlatan İyi Geceler Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Aşkınıza Sevgilinize yazabileceğiniz en güzel Aşk mesajları Aşkı anlatan en özel kısa mesajları sayfamızda bulabilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/aski-anlatan-mesajlar-98620.jpg]aski-anlatan-mesajlar-98620[/IMGALT]

  Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evlilige giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek

  Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana herşeyim iyi Geceler.

  Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem, iyi geceler.

  Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

  Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler

  Her Gecenin karanlığında Dualarımla yatıyorum ve seni Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler demek istiyorum

  Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günüde Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.

  Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

  Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

  Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler.

  Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim, doğacak güneşimiz var bizim... İyi geceler tatlı rüyalar Aşkım

  Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir aşkım iyi Geceler

  Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Birtanem iyi geceler
   


Similar Threads: Aşkı Anlatan
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Aşkı Anlatan Resimli Sözler 16 Kasım 2013
Güzel Sözler Aşkı Anlatan Mesajlar 7 Kasım 2013
Güzel Sözler Aşkı Anlatan En Güzel Söz 5 Kasım 2013
Güzel Sözler Aşkı Anlatan En Güzel Kısa Sözler 5 Kasım 2013
Güzel Sözler Aşkı Anlatan Duvar Yazıları 5 Kasım 2013