Aşk ve Ceza Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Aşk ve Ceza Dizisi Atv
  Aşk ve Ceza Dizi Konusu
  Aşk ve Ceza dizisi Oyuncuları


  Asi dizisinin yönetmenlerinden Murat Yıldırım, yeni bir dizi çekimine başladı.
  Atv de yayınlanacak olan dizinin ismi Aşk ve Ceza .
  [​IMG][​IMG]

  Diziyi geçen sezon ''Binbir Gece'' dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı yönetecek.

  Yeni sezonda “Savaş” adı ile anılmaya başlanacak olan Murat Yıldırım‘ın dışında dizi de kadın karakterden biri Nurgül Yeşilçay.

  Aşk ve Ceza Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Murat Yıldırım,Nurgül Yeşilçay, Feride Çetin, Kerem Atabeyoğlu, Tomris İncer, Oktay Gürsoy,Zeynep Beşerler,Cenk Ertan, Sennur Kaya.

  Aşk ve Ceza Dizisinin Konusu
  Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni içinde geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında ölmüş olmasından dolayı evlilik öncesi ilişkiye girmeyeceği konusunda babasına söz vermiştir ve nişanlıdır. Fakat daha sonra Nişanlısı ve en yakın arkadaşını yatakta yakalar. Kendisini barlara ve ilk gördüğü erkek olan Savaş’ın kollarına atar. O gece birlikte olurlar. Sabah Yasemin ortadan kaybolmuştur.

  Savaş ise Van kökenli fakat geleneklerle derdi olan Boğaziçi İşletme mezunu kariyer sahibi bir erkektir. Ailesinden olabildiğince uzak durmaya çalışmıştır. Babasının esrarengiz vefatının ardından ise hem kendisine kalan şirketin yine babasından kalan pis işlerini ortadan kaldırarak modern bir hale dönüşmesini sağlamaya çalışırken bir yandan da ölen amcasının dul kalan eşi Çiçek ile berdel Evliliği yapması gerekmektedir. Ve bir gün Yasemin ile Savaş’ın yolları, ertesi gün pişmanlık içinde kalan ve tüm hayatını kariyerine adamaya karar veren Yasemin’in şirketinde kesişir. Ancak aralarında zaten bir bağ vardır. Kendi küçük fakat büyük bir bağ; Yasemin o geceden hamiledir.
  Dizi Ocak ayı itibariyle Atv’de izleyici ile buluşacak..