Aşk Renginizi Biliyor musunuz?

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Aşk Renginizi Biliyor musunuz?

  [​IMG]
  Renklerin kişiliğinizi etkilediğini ve ruhsal durumunuz üzerinde fazlasıyla söz sahibi olduğunu biliyor muydunuz?

  Aşk hayatınızı da yakından ilgilendiren renklerin anlamlarını öğrenmeniz ve hayatınızı renklerin etkisinde yaşamak için yazımızı okumanızda fayda var.

  Kırmızı: Kırmızı yüzyıllar boyunca aşkın ve ihtirasın rengi olmuştur. Mutluluk kırmızıyla boyanmıştır her zaman. İnsanlar üzerinde canlandırıcı ve heyecan verici etkisi vardır. Yılbaşı, sevgililer günü, gibi özel günlerin rengidir kırmızı. Aşk renginiz kırmızı ise kendinize güveniniz sonsuzdur.

  Yeşil: Yeşil güvenin temsilcisidir. Rahatlatıcı bir etkisi vardır. Huzur ve sakinlik getirir aşka. Ümit gibi, şefkat gibi güzel duygularla dosttur. Aşkınızın rengi yeşil ise durgun, dengeli bir ilişkiniz var demektidir.

  Mavi: Tutkunun, özgürlüğün, sakinliğin ve hayalin rengidir mavi. Aşk rengi mavi olan kimseler ilişkilerinde özgürlüğü tercih ederler. Güven ve sadakat oldukça önemlidir mavi renkli aşıklar için.

  Pembe: Dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi olan pembe aşk hayatında pek çok duyguyu harekete geçirir. Uyum gibi, neşe gibi, heyecan gibi, eğlenceli bir aşk hayatı gibi. Sevdiğine yoğun ilgi gösterir ve onun duygularına önem verir.

  Turuncu: Hüznün rengidir. Sonbaharı temsil eden turuncu aşkta duygusal, hassaslığı temsil eder. Turuncu aşıklar yaratıcı bir aşk yaşarlar.

  Evet renklerin açıklamaları kısaca bu şekilde açıklanabilir. Şimdi siz karar verin aşk renginiz bunlardan hangisi? Kırmızı bir aşık mısınız, yoksa yeşil mi? Yada aşk hayatınız gökkuşağı gibi rengarenk mi?