Aşk Falcısı Romanı Tanıtım- Eileen Cook

'Etüt Merkezi' forumunda Ezlem tarafından 10 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Eileen Cook Aşk Falcısı kitap özeti
  Aşk Falcısı roman özeti
  Eileen Cook romanları

  [​IMG]

  Kitap hakkında

  O Falcı Değil ama Mecbur Kalırsa Olabilir

  Romanları şimdiden yedi dile çevrilen başarılı bir romancı Cook, Aşk Falcısı'nda, sevgilisini geri kazanmaya çalışan bir kadının hikayesini nefes kesici bir dille anlatıyor

  Sophie Kintock deli değil, sadece 6 yıldır birlikte olduğu erkeğini geri istiyor o kadar! Onun yeni kız arkadaşına sahte bir fal bakmak için medyum kılığına girmek de fazla ileri gitmek sayılmaz, değil mi?

  Psişik güçlere sahip numarası yapmak kolay ve eğlenceli hale geliyor, özellikle de işin bütün numaralarını bilen (biraz budala olsa da) sevimli Nick'ten birkaç ders aldıktan sonra Fakat falları tahmin ettiğinden çok daha fazla şeye yarıyor ve ona radyoda fal anlatma işi teklif ediliyor

  Şimdi hiç de dürüst olmayan bir meslekteki bu yükselen yıldızlığını kabul edip etmemeye karar vermesi gerekiyor Ve en iyi seçeneğinin eski alevini yeniden canlandırmak mı yoksa yeni birinde aşkı bulmak mı olduğuna En önemlisiyse, yanıtların nerede yattığını çözmesi gerekiyor: yıldızlarda mı, yoksa kendinde mi?

  New York Times'ın çoksatan yazarı Jennifer Crusie Elieen Cook'u "Kadın romanlarında en iyi yeni seslerden biri" olarak tanımlıyor Cook da 7 dile çevrilen ve çevrildiği her dilde listelere girmeyi başaran romanları ile bunu çoktan ispatlamış!

  Cook'un Aşk Falcısı kitabı Olimpos Yayınları tarafından Türkçe'ye kazandırıldı Aşk Falcısı okurlarını hem romantizme boğuyor, hem kahkahalar attırıyor, hem de nefes kesici diliyle bir solukta okunuyor Denemeye değer!
  (Tanıtım Bülteninden)

  Kitabın künyesi

  Aşk Falcısı
  Eileen Cook
  Olimpos Yayınları / Roman Dizisi