aşık olduğunu nasıl anlarsın

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Aysell tarafından 8 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın

  Birinin size aşık olduğunu anlamak için pek çok yol vardır. Karşınızdakinin aşkından emin olmak ve karşılık bulmak için bazı stratejiler denemeniz gerekecek.İşte o stratejiler ve yollar…

  Çok fazla arıyorsa,

  Size özel birşeyler yapıyorsa,

  Sürekli gözünüzün içine bakıyorsa,

  Her seferinde sizinle biraraya gelmeye çalışıyorsa ve herşeyden önemlisi hayatında biri yoksa size aşık olablir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Kas 2013
 2. derslerde bana bakıyo daha çok ben ona ama göz göze geldiğimizde gözümüzün içine bakıyoruz arkadaşları yanındayken görmezden geliyo bi bahane ile elimi tuttu arkadaşları yanındayken çaktırmadan bakıyo yanına gidemiyorum hiç yanlız olmuyo ve galiba utanıyorum:( başkasına aşık olmaya çalışıyorum ama sadece çalışıyorum sonunda anladım sadece onu seviyorum!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Oca 2017
 3. Ben onu ilk gördüğümde hiçbir şey hissetmedim.Sonradan onun bana söylediği sözlerle ona aşık oldum.Bir bahaneyle elimi tutmuştu.Ayrıca,sürekli sınıfıma geliyordu(ayrı sınıflardaydık).Benimle konuşurken hep gözlerimin içine bakıyordu.Yanında arkadaşları varken benim yüzüme bile bakmıyordu ama.Bir gün benim sınıfımdaki arkadaşımla bana ''selam'' göndermişti..Bir keresinde de bana şakayla karışık ''güzelsin'' demişti.Sanırım o da bana aşık :)
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Oca 2017
 4. Aşk çok başka Bi şey ve bu devirde kadınında erkeğinde aşkına güven olmaz. Kızlar para ve ortam için, erkeklerse bel altı muhabbetler için her şeyi yapıyor, ben güvenmeyin derim. Bu devirde kimin samimi kimin yalancı olduğunu anlayamıyorsun, çünkü artık yalancılar aşırı profesyonelleşti ayırt etmek çok zor.
  Risk almaya değmez amk.
   
Yükleniyor...