Aşık Edici Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 4 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Aşık Edici Mesajlar
  Aşık Edici Mesajlar Kısa


  Senin için her zaman dua ediyorum nazar değmesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle.

  Sen benim için bir değilsin sen benim için benimsin seni rakamlarla ifade edemem sen benimsin.

  Aşık oldu garip kalbim sevdim seni kalbim oldu deli, adını kalbimde sayıklıyorum adını gündüz gece.

  Sen kaç ben kovalarım sen ne zaman yorulursan o zaman kabullenirsin bendeki sevgiyi.

  Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle deviyorum seni.

  Hayat su gibidir içmesi tatlı sana yararlı, sende benim suyumsun susadıkça adını haykırıyorum dünyama, seninle hayat buluyorum bunuda anla.

  Ayrılık acısı gibi sevmenin acısıda vardır, seviyorum derken acı çekenler arasındayım duy artık feryadımı uzat elini bekliyorum seni.

  Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli.

  Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim.

  Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seniyorum seni.

  Bir rüzgar gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında.

  Kalbim bomboş kalmıştı sanki atmıyordu sessiz kalmıştı küsmüştü sanki bana, seni gördü gözlerim kalbime haber verdi kalbim direk seni kendine yazdı ve öyle aşık oldum sana.

  Yeminlerimi senin üzerine söylüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.
  alıntı