Ashlee Simpson Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 9 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ashlee Simpson Hayatı

  Ashlee Simpson Fotoğrafları

  Ashlee Nicole Simpson ABD'li, pop rock türünde şarkıcı ve söz yazarı ve aktris. Pop yıldızı Jessica Simpson'ın kardeşi.

  İlk albümü Autobiography ve eş zamanlı olarak MTV'de gösterilen reality show, Ashlee Simpson Show ile 2004 senesinde önemli bir başarı kazandı. Ekim 2004 Saturday Night Live'da önceden kaydedilmiş kayıttan performans verdiği anlaşıldı. Başarısız bir film olan Undiscovered ile beyaz perdede görülen Ashlee Simpson, 2005'te ikinci albümü I Am Me'yi çıkardı ve bir kez daha listelerde üst sıralara tırmandı. Chicago müzikalinin Londra'daki sahnelenişinde Roxie Hart rolünü oynadı. Şu anda üçüncü albümü üzerinde çalışıyor.

  Simpson'ın az bir şarkı söyleme yeteneğine sahip manifaktüre bir şarkıcı olduğu yönünde tartışmalar vardır.Hakkındaki olumsuz eleştiriler genelde SNL ve Orange Bowl olaylarına dayanmaktadır.

  2006 Altın Ahududu (Razzie) Ödüllerinde Undiscovered'daki rolüyle En Kötü Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmiştir. Fakat ödülü House of Wax filmindeki rolüyle Paris Hilton'a kaptırmıştır.

  Marie Claire dergisinin 2006 ortalarında bir sayısında Ashlee Simpson Hollywood'un çarpık güzellik anlayışına karşı çıkıyor.başlığıyla kapakta yer almış ve kadınların kendi bedenlerinden memnun olmaları gerektiğini anlatmıştı, fakat aynı ay içinde kendisi estetik operasyon yaptırarak okuyucuların tepkisine yol açmıştı. (Aynı röportaj derginin Türkçe basımının Ağustos 2006 sayısında da yer almıştır.

  Son zamanlarda gittikçe ablası Jessica'ya benzemek istiyor olduğu söylenerek eleştirilmektedir. Saçlarını tekrar sarı yapması ve geçirdiği estekik operasyonlar bu eleştirilere yol açmıştır. Özellikle kendi hayran kitlesi tarafından fazlasıyla eleştirilmiş ve artık eskisi gibi olmamakla suçlanmıştır.
  Ashlee Simpson Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2014
Similar Threads: Ashlee Simpson
Forum Başlık Tarih
Biyografi Ashlee Simpson Kimdir, Fotoğrafları 28 Şubat 2012
Biyografi Cody Simpson kimdir boyu yaşı kilosu resimleri 11 Ağustos 2013
Biyografi Sherone Simpson Kimdir, Hayatı 15 Mayıs 2011