Arzu yanardağ kimdir?

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 21 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Arzu Yanardağ 1977 yılının Ağustos ayında, İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi hemşire Nejla Yanardağ, babası ise tiyatro oyuncusu Ferruh Yanardağ’dı. İlk öğretimini Bakırköy İlkokulu’nda tamamlayan genç oyuncu, 1993 yılında, Bakırköy Anadolu Kız Meslek Lisesi’nden mezun oldu.

  Küçük yaşlardan itibaren T.V.’de yayınlanan filmleri severek izleyen ve de oyuncu olmayı kafasını takmış olan Yanardağ, 1994 yılında, liseyi bitirdikten hemen sonra mankenlik ajanslarında çalışmaya başladı. Bir yıl sonra ise, Türkiye’nin sayılı modellik ajanslarından Başak Görsoy Mankenlik ve Fotomodellik Ajansına geçti.

  Ajans çalışmalarına devam ederken, 1997 yılında, Kanal D’de yayınlanan ve yönetmenliğini Kaya Ererez’in üstlendiği Unutabilsem adlı dizide başrol oyuncusu olarak televizyon kariyerine başladı. Bu dönemde tanıştığı Mustafa Altıoklar ile uzun bir ilişki yaşayan Yanardağ, Altıoklar’ın yönettiği Asansör adlı filmin başrolünde oynayarak sinemaya da adımını attı.

  Arzu Yanardağ Resimleri


  Arzu Yanardağ Resimleri. Arzu Yanardağ Resimleri1. Arzu Yanardağ Resimleri3. Arzu Yanardağ Resimleri4. Arzu Yanardağ Resimleri5.
   


Similar Threads: Arzu yanardağ
Forum Başlık Tarih
Resimli Konular Arzu Oş fotoğrafları 9 Mayıs 2012