Ariel Atom

'Resimli Konular' forumunda Pardus tarafından 15 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Piyasaya öyle üstün özelliklere sahip bir spor otomobil çıkıyor ki, Formula 1 araçlarına bile kolayca kafa tutabilir... Bugatti Veyron ve Ferrari 599 GTO'nun kabusu karşınızda!

  Bir otomobil hayal edin... 500 kiloluk ağırlığıyla(!), tüm gereksiz eklentilerden ve lüks donanımlardan kurtulmuş olsun. Şimdi bu araca, turbo destekli, süper şarjlı, 550 beygirlik, 8 silindirli, üstün teknoloji ürünü bir motor ekleyin. Hatta, sadece pistlerde değil, bu tür bir gücü kontrol etmek zor olsa da, yollarda da kullanılabilsin.

  Şimdiyse hayal etmeyi bırakın ve gerçeğin aynasının yansımasında Ariel Atom'u görün. Ariel yıllardır, benzer pek çok otomobil üretiyor ama böylesi görülmemişti. Atom, Bugatti Veyron ve Ferrari 599 GTO'ya adeta toz yutturup, 100 kilometreye 2.2 saniyede ulaşabiliyor. Son hızı 290 kilometre olan araç, bu alanda rakiplerinin gerisinde kalsa da, Ferrari sahibinin sol dikiz aynasına baktığında yüzünün alacağı ifade, kesinlikle paha biçilemez. 2011'de yalnızca 25 adeti piyasaya sürülecek Atom'un, 20 adeti şimdiden satıldı bile. 150.000 sterlininiz ( 350.000 TL) varsa, elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Şub 2014
 2. Cevap: Ariel Atom

  Yarın oğluma göstereyim bu arabayı :f40: Ama yine de Bugatti diyecektir.Çocuk aklıyla kendisine ne zaman bir Bugatti alacağımızı sorup duruyor. :)
   
 3. Cevap: Ariel Atom

  Alıver çocuğa alla allaaa.Alt tarafı 350.000 TL :D
   
 4. Cevap: Ariel Atom

  Haklısın...!!!!!!! bu zamana kadar almamakla hata etmişim.Teşekkürler Pardus abisi... Yarın ilk işimiz bir Bugatti alıp Konya caddelerinde gezmek olacak.Hızımızı alamayıp,bu konuda bize yardımcı olduğun için oğlum sana teşekkür etmeye Ankara'ya gelecek :f30::f30::f30: Fazla zamanımızı da almaz altımızda Bugatti :f30::f30::f30:
   
 5. Cevap: Ariel Atom

  Atlayın Bugatti'ye gelin ama geldikten sonra sen bizimle olamayacaksın maalesef...Biz abi kardeş Ankara caddelerinde Bugatti'yle kızlara hava atmaya gidecez...:)Açıcaz sesi sonuna kadar gümbür gümbür Müslüm dinlicez.:f30:
   
 6. Cevap: Ariel Atom

  :) Peki.Neden olmasın...Zaten kafalarınız aynı :f40: Ben de Wish'le alışveriş yaparım.:)Fakat gecenin ilerleyen saatlerinde sen opera yeniliklerini tanımaya çalışır oğlum da uyurken arabayı alırız ona göre.. :f196::f196::)