Arda'ya 3 Talip

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 3 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Arda Turan 11. dakikada attığı galibiyeti getiren altın golden sonra kaleci Jefferson’un darbesiyle yerde kaldı. Sağ gözüne ve çenesine darbe alan genç yıldız golüne sevinemedi

  Ünlü İngiliz kulüpleri Tottenham ve Everton ile İtalyan devi Roma’nın Başkan Polat’ın “Önümüzdeki günlerde altyapıdan yetişen bir futbolcumuzu satabiliriz” diyerek işaret ettiği Arda ile ciddi olarak ilgilendikleri ortaya çıktı

  Galatasaray’ın genç yıldızı Arda Turan’a Avrupa yolu gözüktü. Başkan Adnan Polat’ın önceki gün yapılan olağan mali genel kurulda isim vermeden ekonomik krizle mücadele edebilmek için altyapıdan yetiştirdikleri bir oyuncuyu önümüzdeki günlerde satabileceklerini açıklamasından sonra tüm gözler Arda’ya çevrilmişti.

  Başkan Polat’ın açıkladığı gibi futbol şubesinden sorumlu yöneticilerin bu konuda gizli çalışmalar yaptıkları milli yıldıza kanca atan kulüplerin ise ünlü İngiliz ekipleri Tottenham ve Everton ile İtalya’nın köklü takımı Roma olduğu ifade edildi. Bu kulüplerin 22 yaşındaki Arda ile çok ciddi olarak ilgilendikleri sarı-kırmızılı yönetimin de belirlenen bonservis bedelini ödeyebilecek kulübe genç yıldızı göndermek istediği kaydedildi.

  [​IMG]


  Galatasaray’la 2012’ye kadar sözleşmesi bulunan Arda için yönetimin henüz herhangi bir rakam belirlemediği ancak bonservis bedelinin 15 milyon eurodan aşağı olmayacağı vurgulandı.
  Menajeri Ahmet Bulut Arda’nın Avrupa’ya gitme hayalinin olduğunu belirterek şartların oluşması halinde transferin gerçekleşebileceğini söyledi. Bulut “Hedefinde Avrupa var fakat öncelikle takımını UEFA Kupası şampiyonu yapmak istiyor. Arda Galatasaray’ın menfaatlerine göre de hareket edecektir” dedi.
    2. Cevap: Arda'ya 3 Talip

  Evet ardanın talibi çokmuşş ne doktorlar ne mühendisler istedide vermediler....:)