Arda Turan'a İngilizlerden Resmi Teklif Geldi

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 16 Haziran 2010 tarihinde açılan konu
 1. Galatasaray'ın takım kaptanı Arda Turan için Tottenham Hotspur ve Liverpool'un, Sarı-kırmızılı kulübe resmi tekliflerini ilettikleri iddia edildi.

  Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın veda mektubu, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ulaştı. Aylardır İngiltere'ye transferi konuşulan 23 yaşındaki yıldız futbolcunun Avrupa hayallerini gerçekleştirmek için ilk somut adımlar dün atıldı.

  Tatilden dönen milli futbolcu dün menajeri Ahmet Bulut'la kahvaltıda bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu.

  Galatasaray'la 2012'ye kadar sözleşmesi bulunan Arda bu görüşmede, Kulübümün tavrı önemli. İngiltere'de oynamak istiyorum. Ama Başkan ve yönetim kal' derse asla sorun çıkarmam diyerek topu sarı-kırmızılı yönetime attı.

  Menajer Bulut, görüşmenin ardından, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'le saat 15.00 sularında Florya'da masaya oturdu.

  Ahmet Bulut, 45 dakika süren toplantıdan sonra tesislerden ayrılırken, bu görüşme nedeniyle Avrupa seyahatini erteleyen Sezgin de birkaç dakika sonra Florya'yı terk etti.

  Bulut'un zirvede Tottenham ve Liverpool'un tekliflerini ilettiği bildirildi. Yönetim bugün yapacağı toplantıda İngilizlerin Arda için yaptıkları 12 milyon euroluk teklifi ele alacaklar.