Arda Turan Boyu Yaşı Kilosu

'Medya Bölümü' forumunda Sitem tarafından 7 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Arda Turan Boyu Yaşı Kilosu

  Tam Adı: Arda Turan

  Arda Turan Yaşı: (30 Ocak 1987)

  Arda Turan Boyu : 176 cm

  Arda Turan Kilosu : 67 kg

  Doğum Yeri : İstanbul, Türkiye

  Sevgilisi: Aslıhan Doğan

  Göz Rengi: Koyu Kahverengi

  Saç Rengi: Siyah

  Arda Turan Burcu: Kova

  Arda Turan Kimdir? Kısaca Bilgi

  Futbol hayatına Galatasaray alt yapısında başlayan Arda Turan, Paf takımında oynarken Manisa spor takımına kiralanmıştır. Bir sene kiralık oynadıktan sonra tekrar Galatasaray formasını giyen Arda Turan kaptanlık ünvanına kadar giden Galatasaray macerasından sonra A.Madrid kulübüne en pahalı Türk futbolcusu ünvanı ile gitmiştir.(13 milyon $)

  Arda Turan, Sinem Kobal ile olan ilişkisini bitirdikten sonra ortada dolanan dedikodular oldukça artmaktaydı. Edinilen bilgilere göre Arda Turan’ın sevgilisi olarak gözüken isim Aslıhan Doğan’dan başkası değildir.

  Milli yıldızımız 4 yıldır formasını giydiği Atlético Madrid kulübünden bu yaz ayrılıp dünyanın en büyük 2-3 kulübünden biri olan FC Barcelona kulübüne transfer olmuştur.Bonservisine verilen paranın 35 ile 41 milyon € vererek kulüp tarihinin en pahalı oyuncuları arasında yer almıştır.

  Arda Turan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde mücadele eden Milli takımımızın en önemli futbolcularındandır.Ayrıca Arda Turan 2008 yılında Türkiye Milli takımıyla Avrupa üçüncüsü olmuştur.Milli takımımızın vazgeçilmez oyuncusudur.