Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 28 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  İnsanlar neler yapacaklarını şaşırmaya başladı galiba.Yeni yeni şeyler icat ediyorlar!Bir gün birinin ters bitarafına denk gelecekler alayını vuracak :):)

  Fransada Son Gerçek adlı şirket, ekstrem sporların kesmediği, heyecan arayan müşterilerine sıradışı bir hizmet veriyor. Şirket, bin Euro karşılığında müşterisini rehin alıyor, ellerini bağlıyor ve bir mahzene kapatıyor.

  [​IMG]

  Besançon kentinde faaliyet gösteren Son Gerçek adlı şirket, sınırlarını zorlayan müşterisinin elini ağzını bağlayıp kaçırıyor, karanlık birmahzene saatlerce kapatıyor. Müşterinin kesinlikle tanımadığı kişilerce yapılan bu hizmetin karşılığında da şirket bin Euro ücret alıyor.

  Psikolojik şok garantili
  İsteğe göre, kaçırma olayına otomobil veya tekne takibi, helikopterle kaçış ve daha uzun süreli rehin alma senaryoları da ekleniyor. Tabii böylece ücret de katlanıyor. Müşteri, şirkete ne istediğini bildiriyor.

  Ardından şirket de isteğe uygun bir senaryo hazırlıyor. Unutamayacağı psikolojik bir şok yaşatılacağı garantisi verilen müşteriyle, tüm sorumluluğun kendisine ait olduğu yolunda bir sözleşme imzalanıyor. Müşteri, olayın ne zaman başlayacağını asla bilmiyor. Şirket elemanları, birkaç gün süren takibin ardından, kaçırma eylemini gerçekleştiriyor.

  Diri diri gömülen de var
  Kimi müşteriler, fobileriyle yüzleşmek amacıyla, diri diri gömülmek istiyor. Kaçırılmanın yanı sıra, bir firarinin yakalanması için insan avı, sürat teknesiyle uyuşturucu kaçakçılığı, morgda bir gece geçirmek veya kendi cenaze törenine katılmak için talepte bulunanlar da var.

  'Oyun' filmindn ilham aldı
  Şirketin kurucusu Georges Cexus (28), bu iş için Michael Douglasın rol aldığı 1997de yapımı “The Game (Oyun) adlı filmden esinlendiğini gizlemiyor. Fransız yetkililer şirketin yasal olduğunu söylüyor.

  09:23 TSİ 28 Mart 2010 Pazar
  ekolay
    2. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  morgda bir gece geçirmek

  :f98::f98:

  Kim böyle bi şey ister yaa.. :f98::f98:
    3. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  insanın ölüsünden değil dirisinden korkmak gerek:f40:
    4. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  valla allah akıl fikir versin başka dicek bi şey bulamıorm:f19:
    5. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  :f20:hey Allah'ım ya ne boş işlerle uğraşılıyor böyle kıyamet koptu kopacak
    6. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  akıl almaz bişey ama yapıo adamlar:f30:
    7. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  Heyecan için öyle mi :f20: Manyaklık parayla değil tabi :f196::)
    8. Cevap: Arayın Bizi Kaçıralım Sizi

  ilginçmiş:))