Aralık 2010 Yengeç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 26 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Aralık 2010 da Neler Bekliyor
  Aylık Burç Yorumları Aralık 2010 Yengeç Burcu


  Yengeç Burcu 2010 Aralık Ayı Burç Yorumu

  [​IMG]

  İş yerinizde kariyeriniz açısından önünüze yepyeni bir fırsat kapısı çıkıyor. Bunun için 12 Aralık da oluşacak yeniaya minettar olmalısınız. Marsın altıncı evinizde bulunmasından dolayı çok çalışacak, ama çabalarınızın sonucunu uzun vadede alacaksınız. Bu yeniay, HENÜZ iş pozisyonunuzu veya titrinizi değiştirmezken (tartıştığımız şey, terfi veya iş değiştirmeden çok elinize bir kez geçebilecek önemli bir görev fırsatı) şirket veya sektör içindeki prestijinizi arttırmanıza yardımcı olacak. Bu fırsatın uzantılarının olacağından hiç kuşkumuz yok. Bu görevden iyi bir iş çıkarın. Bu sayede üstleriniz, sizi farklı bir gözle görmeye başlayacaktır. Hatta şirket içinde, daha sonra sizi kanatları altına almak isteyecek, sözü geçen birinin dikkatini çekeceksiniz. Bu hiç de hafife alınmaması gereken bir avantaj. Bu görevin karşılığında dolgun bir ücret de alacakmışsınız gibi görünüyor.

  Işinizden sebepsiz yere tatminkâr bir maaş almadığınızı düşünüyorsanız veya şu an işten çıkarıldıysanız, Ocaktan Marta kadar çok ciddi bir şekilde yeni bir iş aramanızı acil olarak öneriyoruz. Çünkü Nisan ayına kadar iyi bir iş bulma olasılığınız yüksek.

  Aşk hayatınız ise durgunluğunu sürdürecek.Aralık ayında aşk pek sizden yana olmayacak gibi duruyor..Ama yılbaşı gecesi evde oturmak yerine arkadaşlarınızla bir yere gidin hayatınıza yeni bir kişi girebilir.

  susan miller​
    2. Cevap: Aralık 2010 Yengeç Burcu Yorumları

  Ama yılbaşı gecesi evde oturmak yerine arkadaşlarınızla bir yere gidin :(:f94::(:f94:

  Tutmayın beni noel gecesi rezervasyonumu şimdiden yaptırmam gerek.:) Susan Miller öyle dedi... :f196::)