Aralık 2010 Yay Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 26 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Aralık Ayı Yay Burcu Yorumları
  Aylık Burç Yorumu Aralık 2010 Yay Burcu
  Yay Burcunu Aralık 2010 Ayında Neler Bekliyor


  Yay Burcu Aralık 2010 Burç Yorumları

  [​IMG]

  12 Aralıkta yeniayın doğuşuyla birlikte genel bir iyileşme olacak. Bu yeniay Yay burcunda doğuyor. Eğer bu tarih doğum gününüze denk geliyorsa ya da bu tarihin beş gün yakınında doğduysanız, bu yeniay sizi daha güçlü etkileyecektir, ama diğer tüm Yaylar da bu yeniayın varlığını hissedecekler. Yeniay sırasında ve onu takip eden iki hafta boyunca önünüze iyi fırsatlar çıkabileceği için tetikte olun. Yeniayın etkilerini hiçbir zaman tek bir gün olarak düşünmeyin, bu etki tam iki hafta sürer. Enerjisinin en güçlü olduğu zamanlar 12 Aralıka yakın olan günlerdir.

  Diğer yandan 11 Aralıkta Plutonun hem aya, hem de Güneşe kavuşum yapması bu yeniayı daha da güçlü bir hale getiriyor. Bu etki sayesinde kendinizi daha canlı hissedecek, bakış açınızı genişletecek, dış görünüşünüzü geliştirecek ve yaşamınızda elden geçirilmesi gereken tüm unsurların düzelmesi için çaba göstereceksiniz. (Buna aşk hayatınız veya yeme alışkanlıklarınız gibi konular da dahil.)

  Aşk konusunda ise, Venüs ile Mars, 4-5 Aralıkta on ikinci evinizde buluşuyorlar. Bu kavuşum olduğu için hem çok güzel hem de çok güçlü bir etki. Bu zamanda yeni biriyle tanışırsanız, onunla en az iki yıl beraber olabilirsiniz. 2011 yılında bu etki kendini tekrarladığında ilişkinizi daha fazla sürdürüp sürdürmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Bunun bir garantisi yok ama yıldızlar süreklilik vaadediyorlar.

  Yorumu bitirmeden önce yılbaşı akşamı planlarınızdan bahsetmek istiyoruz. Venüs ile Mars, 31 Aralık akşamı burcunuzda oldukları için çok şanslısınız. Yılbaşı akşamını ister abartılı bir şekilde geçirebilirsiniz, ister sakin bir şekilde. Ama Jüpiterin kalabalık davetler evinizde bulunmasına ve Yay burcunda bulunan Venüse güzel bir açı yapmasına bakılacak olursa abartılı olanı tercih etmenizi önerebiliriz! En büyük ve en güzel partiyi bulun ve zamanınızın çoğunu orada geçirin. Yolunuzun üstündeki küçük eğlencelere katıla katıla oraya kadar gidebilirsiniz. Böyle bir akşamda bu kadar uygun gezegen etkileri olması çok ender görülen bir durum. Yılbaşı akşamı kendinizi dünyaca ünlü biri gibi hissetmeniz için her koşul mevcut.

  susan miller​