Aralık 2010 Terazi Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 26 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Aylık Burç Yorumları Aralık 2010 Terazi Burcu
  Terazi Burcunu Aralık 2010 Ayında Neler Bekliyor


  Terazi Burcu Aralık 2010 Ayı Burç Yorumları

  [​IMG]

  Aralık ayında kadar şehir dışına kaçmak isteyebilirsiniz. Bu sorunu tedavi etmek için evren, sadece sizin için, üçüncü evinize dört tane mutlu ve yerinde duramayan gezegen yolluyor. Ayrıca sizinle mücadele ederek sırf bir hafta sonu kaçamağı şeklinde bile olsa, en azından şehri terketmeniz konusunda sizi heveslendiriyor. Kız kardeşinize gitmeyi planlamak, bu titreşimleri en iyi şekilde değerlendirmenin bir yolu olabilir. Belki de her şeyden soyutlanmak için bir iki günlüğüne lüks bir spaya gitmek isteyebilirsiniz. Bu, ruhunuzu onaracaktır.

  Bu ay, aşk konusunda da birçok şaşırtıcı sürprizi beraberinde getiriyor! Aralıkın ilk haftası, özellikle de 2 Aralık yakınları, ve 4 ve 5 Aralıka denk gelen haftasonu, çok ateşli olacak! 24 Aralık da her açıdan romantik bir gün. Etrafınızdaki partilere katılmaya razı olacak kadar zamana ve hevese sahipsiniz. Zaten evrenin de aklında aynen bu düşünce vardı! Bu, eğlenmek ve aşk açısından muhteşem derecede şanslı olacağınız bir ay!

  Parayı kendinize bir mıknatıs gibi çekme olasılığınız da yüksek. Bu yüzden şanslısınız. Çünkü inanılmaz çok para harcayacak gibi görünüyorsunuz. Para konularında iyi bir haber veya oldukça pahalı ama hiç beklenmedik bir armağan almak açısından Aralık ayının ilk haftasına dikkat edin.

  Merkür 20 Aralıka kadar geriliyor olacak ancak bu süre içinde yılbaşı alışverişlerinize ve hediyelerin nakliyatına daha fazla zaman ayırın. Bilgisayarınızdaki dosyaları yedekleyin ve bilgisayarınıza ayın sonuna kadar yeni bir yazılım yüklemeyin. Bozulmaya yüz tutmuş elektrikli aletleriniz varsa, bunları aniden tamirciye yollamak zorunda kalacağınız durumlar ortaya çıkacağından iyice eskimiş olduklarının daha iyi farkına varacaksınız. Bir kontrat veya anlaşma üzerinde çalışıyorsanız birçok tahsise hazırlıklı olun. Bu düzeltmeler sizin yararınıza olacak. Bu yüzden strese girmeyin. Bunların hepsi sizin lehinize işleyen planın bir parçası.

  Herhalde yılbaşı öncesinde işinizle ilgili iyi haberler almanın imkansız olduğunu varsayıyorsunuz ama evrenin elinde birkaç sürpriz daha var ve bunlardan en iyisini de sona sakladı. Ayın ilk haftasında kariyerinizle ilgili gelen haberlere dikkat edin. Çünkü bunlar sevinçten havalara uçmanıza neden olabilir. Uzak bir yere seyahat etmek zorundaysanız, iş yerinizdeki telesekreteri bulunduğunuz ülkeden sürekli kontrol edin. Daha önceden üzerinde çok çalıştığınız bir şey, tam da siz her şeyden vazgeçmek üzereyken meyve vermeye başlayacak. Bu zafer ne kadar da tatlı olacak, tahmin edemezsiniz!

  susan miller​