Aralık 2010 Aslan Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 26 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Aralık 2010 Ayında Neler Bekliyor
  Aylık Burç Yorumları Aralık 2010 Aslan Burcu


  Aslan Burcu Aralık 2010 Ayı Burç Yorumları

  [​IMG]

  Ayın başlarında etkinlikleriniz yuva merkezli olacak. Kendinizi yaratıcı hissedecek ve herkese keyif veren o tarzınızı yine gözler önüne sereceksiniz. Pişireceğiniz güzel bir çorba veya tatlıyla mutfaktaki becerileriniz karşısında pek çok kişiye parmak ısırtacaksınız. Evde bir arkadaş toplantısı düşünüyorsanız bunu evle ve verilecek partilerle ilgili gök cisimlerinin ışıl ışıl parladığı ayın ilk haftasında yapın. Konuklarınızın ayak basacağı her yere ökseotu demetleri asmayı ihmal etmeyin, mutfağınıza bile.



  Evinize çeki düzen verin çünkü 12 Aralıkta doğacak yeniayla birlikte gündeme dostluklar ve romantizm gelecek. Tanışacağınız çekici bir yabancıya daha sonraki haftalarda gönlünüzü kaptırabilirsiniz.



  Bir partneri olan Aslanlar da aynı ilahî etkilerden yararlanabilecekler. Siz de onlardan biriyseniz her şeyin en güzelini bekleyebilirsiniz. Sevgiliniz büyük olasılıkla kılı kırk yararak sizin için bir (veya iki!) önemli hediye seçmiş olacak. Size ne kadar değer verildiğini görün!



  Ayın son haftası, 26 Aralıka denk gelen dolunay sırasında kolunuzu bile kaldıramayacak kadar yorgun olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir partiden diğerine koşturmak yüzünden böyle yorulduysanız dinlenmek ve uyumak için kendinize biraz daha fazla zaman ayırın. Hatta soğuk sabahlarda sırtınıza alacağınız sıcacık bir bornoz edinmek hiç de fena fikir değil. Romantizmi temsil eden beşinci evinizin tıka basa dolu olması sayesinde bir sürü davet aldığınızı ve hangisine yetişeceğinizi şaşırdığınızı biliyoruz. Ama inanın özellikle Yılbaşı gecesi eğlenebilmek istiyorsanız zinde kalmalı ve ayın son haftası temponuzu düşürmelisiniz.



  Romantizmi temsil eden evinizde dört gök cisminin birden bulunduğuna bakılırsa Yılbaşı gecesi büyük olasılıkla bir partiye gideceksiniz. Her ne yaparsanız yapın keyif alacağınızdan kuşkumuz yok ve en önemlisi de bu. O gece alkol aldığınız takdirde sizi eve götürecek bir araba hatta bir limuzin çağırın. Tüm burçlar içinde bir limuzine asla hayır demeyecek tek bir burç varsa o da Aslandır. Şanınıza yakışır biçimde yaşayın, sevgili Aslan. Size şimdiden iyi seneler!

  susan miller​